Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğan medyası neyi amaçlıyor?

Star gazetesi yazarı Cem Küçük A Haber ekranlarında Ahmet Hakan'a yapılan saldırı sonrası Hürriyet'in algı operasyonuyla neyi amaçladığını gözler önüne serdi...

Giriş Tarihi: 1.10.2015 23:59 Güncelleme Tarihi: 2.10.2015 00:03
Doğan medyası neyi amaçlıyor?
Ahmet Hakan'a yapılan çirkin saldırı sonrası Doğan medyasının olayı AK Parti'ye yıkan yayınlarıyla ilgili Star yazarı Cem Küçük sert açıklamalarda bulundu. Hürriyet'in planını gözler önüne seren Cem Küçük şöyle konuştu;

SALDIRIYI BENİM YADA DİĞER ARKADAŞLARIN YAPTIRMADIĞINI ONLAR DA BİLİYOR

Onlar da Ahmet Hakan'ın başına gelen olayı benim ya da diğer arkadaşların yaptırmadığını adı gibi biliyorlar. Bu saldırıyı ben de kınıyorum. Olayı takip edip bu 4 kişi kimdir kiminle bağlantılıdır hepsini sonuna kadar takip edeceğim.


PEKİ HÜRRİYET NEYİ AMAÇLIYOR?

Bu saldırıyı AK Parti'ye, Cumhurbaşkanı'na yıkmak istiyorlar ama bunun böyle olmadığını onlar da biliyor. Peki bunu niye yapıyorlar? Gezi'den bu yana, 7-8 Ekim provokayonlarında bu ülkede, dükkanlar yapmalandı, 53 vatandaşımız öldü ses çıkarmadılar, Hürriyet'in önüne 200 kişi gelince sesleri çıkmaya başladı. 12 Temmuz'dan bu yana terör örgütü PKK, askerimizi polisimizi şehit ediyor siz bunları kolluyorsunuz. Mesela Cumhuriyet gazetesinin ben bir kere terör örgütü dediğini duymadım saldırgan diyor. Bunlardan yargılanıyorlar Aydın Doğan da öyle. Bunlardan bir ceza alacaklarını bunlardan kurtulamayacaklarını biliyorlar. Bu yüzden de havayı nasıl değiştiririz diye yaygara yapıyorlar. Ahmet Hakan'ın bu olay başına gelmeseydi iyiydi ama o da PKK'yı kolladı. Bunu biz söylemeyecek miyiz. PKK terör örgütü değildir diyor Şirin Payzın, Ezgi Başaran PKK terör örgütü değil hak arıyor diyor ben şimdi bunları söylemeyeyim mi? Benim bunları söylememden daha doğal ne olabilir.


BUNLARDA AHLAK YOK

DAEŞ AK Parti'ye zarar verecek duruma gelsin bunlar DAEŞ'i de tutacaklar. Bunlarda bir ahlak yok. Her türlü ahlaksızlık, terör örgütünü koruma kollama var. Nasıl eskiden PKK'yı koruyup kollayan tasfiye oldu ya da yargılanıyor. Bunlar da açık açık Fetullahçı çeteyi tuttular. Bundan kaçamayacaklar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan medyası neyi amaçlıyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN