Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PKK Amanos Dağı'nda saldırdı!

Hatay'ın Dörtyol ilçesi Amanos Dağı eteklerindeki bir baz istasyonu, teröristlerin saldırısı sonucu kullanılamaz hale geldi.

Giriş Tarihi: 1.10.2015 10:41
PKK Amanos Dağı'nda saldırdı!
Genelkurmay Başkanlığı, Hatay'ın Dörtyol ilçesinde özel bir GSM şirketine ait baz istasyonuna, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce el yapımı patlayıcı kullanmak suretiyle yapılan saldırıda baz istasyonunda maddi hasar meydana geldiğini bildirdi.

"ARADIĞINIZ KİŞİYE ULAŞILAMIYOR"
Bu arada, yaylada ikamet eden babasını cep telefonuyla arayan U.Ç. (35) adlı şahıs yaz sezonu bittiği için birkaç ailenin ikamet ettiği yaylada iki gün boyunca telefonla tüm aramalarına rağmen, 'Aradığınız kişiye ulaşılamıyor' yanıtı üzerine babasını merak ederek merak ederek yaylaya çıktığını belirtti. Yaylaya ulaştıklarında babasının yakın bir yerde bir patlama sesi duyduklarını ne olduğunu anlayamadık ve daha sonra telefonlarının çekmediğini fark ettiklerini anlattığını belirten U.Ç, yayladaki vatandaşlarla birlikte kontrol ettiklerinde baz istasyonunu yıkılmış ve kullanılamaz halde bulduklarını durumu GSM operatörü yetkililerine ve gerekli mercilere ilettiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK Amanos Dağı'nda saldırdı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN