Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Görmez: Birbirimizle daha fazla kenetleneceğiz

İşleri Başkanı Görmez, "Birbirimizle daha fazla kenetlenerek güçlenecek, akılla, ferasetle, sabırla ve duayla sıkıntıları aşacağımıza olan inancımızı daima koruyacağız" dedi.

Giriş Tarihi: 11.10.2015 10:21 Güncelleme Tarihi: 11.10.2015 12:07
Görmez: Birbirimizle daha fazla kenetleneceğiz
İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, yaptığı yazılı açıklamada, 'da meydana gelen ve onlarca vatandaşın hayatına kasteden menfur terör saldırısını, hedefine ve sahibine bakmaksızın, şiddetle kınamanın bir insanlık vazifesi olduğunu belirtti.

PATLAMA NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Diyanet İşleri Başkanı Görmez, açıklamasında şunları kaydetti:

"Amacı ne olursa olsun, hangi ideolojik, dini ya da stratejik hedefe matuf olursa olsun, bütün terör eylemleri lanetlenmeyi hak eder. Bu tür menfur saldırılar karşısında metin bir duruş sergileyerek ve kardeşlik beyanımızı tekrarlayarak gevşemeyecek, dağılmayacak, aksine birbirimizle daha fazla kenetlenerek güçlenecek, akılla, ferasetle, sabırla ve duayla sıkıntıları aşacağımıza olan inancımızı daima koruyacağız.

ANKARA'DAKİ PATLAMANIN FAİLLERİNİ ARIYORSANIZ...

Yüreklerimizi dağlayan bu elim saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Hak'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun."

O BOMBALARI KİM KOYDU?

PATLAMA YERİNDE LİNÇ GİRİŞİMİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görmez: Birbirimizle daha fazla kenetleneceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN