Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Onlar anayasa kitapçığı fırlatıyor, biz ise uydu...'

'Onlar anayasa kitapçığı fırlatıyor, biz ise uydu...'
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin Trabzon Atatürk Alanı'nda düzenlediği mitingde coşkulu bir kalabalığa seslendi. Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları şöyle:
TERÖR İLLETİNİ SÖKÜP ATACAĞIZ: Bu milletin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine kast edenlere asla izin vermeyeceğiz. Terör illetini bu topraklardan söküp atacağız. Ne pahasına olursa olsun söküp atacağız.
SONLARI AKREP GİBİ OLACAK: Terör örgütü, terör hedeflerine ulaşamamanın hıncı içinde saldırıyor, en haince saldırılar yaparak, sonuç almaya çalışıyor. Aslında bu kısır döngü içinde kendisini sokan akrep gibi kendilerine kaçınılmaz bir son hazırlıyorlar. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki biz ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz.
O HAİNLER BARINAMAYACAK: Yakarak, yıkarak öldürerek bizden taviz koparmak isteyenler, başarılı olamayacaklar. Kim bu kirli oyunların içindeyse, kim bu hesapları yapıyorsa hepsinin hesabını soracağız. Bu ülkenin dağlarının her köşesinden, terörün son ferdi temizleninceye kadar mücadelemiz devam edecek.
GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ DERS VERİYOR: Sonunda Türkiye, kardeşliğimiz, birliğimiz, dirliğimiz, istiklalimiz, istikbalimiz ve ay yıldızlı bayrağımız kazanacak. Biz meydanları kimseye bırakmadık, bırakmayacağız. En haince planları yaparak sonuç almaya çalışıyorlar. Şerefli TSK ve polisimiz birer birer hepsine ders veriyor vermeye devam edecek.
DİYARBAKIRLI ÇOCUKLAR ÖRNEĞİ: "Bakın Diyarbakır'daki küçük çocuklar o direğe tırmanıp ay yıldızlı bayrağımızı göndere çekiyorlar. Diyarbakırlının kalbinde bu al bayrak sevgisi varken, Diyarbakır Ulu Camisi'nde kıblesini Kabe'ye dönüp her gün millet için birlik beraberlik için dua edenler varken, bu millet hiçbir zaman bölünmeyecektir. Teröre ve teröristlere, hain odaklara rağmen Türkiye yükselişini sürdürüyor.
MEDYA PATRONLARI YÖNETİYORDU: Yeniden bu ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen simsarlara sesleniyorum. Biz sizden ekmek kuyruklarının faizin tavan yaptığı bir Türkiye devraldık. Siz, siyasetçilerin değil, medya patronlarının, sokak çetelerinin yönettiği bir Türkiye bıraktınız. Sizin Türkiye'nizde anayasa kitapçıkları, yazar kasalar fırlatılıyordu. Şimdi Anayasa kitapçığı değil, 2 gün önce olduğu gibi uzaya uydu fırlatıyoruz.
MUHALEFET GÖREVDEN KAÇTI: CHP ve MHP o karanlık dönemin mimarları arasındaydı. 7 Haziran'da oylarınızla bütün partiler bir araya gelsin uzlaşın diye mesaj verdiniz. Ama görevden kaçmak için her türlü bahane buldular. Biz ülkeyi yönetim boşluğuna düşürmeyeceğiz dedik. Üstümüze düşen ne varsa onu yaptık. Ekonomiyi bütün boşluklardan kurtarmaya çalıştık. Türkiye'yi bir an olsun sahipsiz bırakmadık.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Onlar anayasa kitapçığı fırlatıyor, biz ise uydu...'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN