'Hastane bombalayanlar nasıl dostunuz oluyor?'

'Hastane bombalayanlar nasıl dostunuz oluyor?'
Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep'te Türkiye Gençlik Vakfı'nın düzenlediği Gençlik Buluşması'nda konuştu:
Terör üzerinden Türkiye'nin birliği hedef alınıyor. İşte Paralel yapılanma dediler, sızdılar. Ne dedik, "İnlerine gireceğiz." Girdik mi girdik. Kaçıyorlar. Er veya geç hesabını verecekler. Bu millete, ümmete ihanet ettiler, parçaladılar, böldüler, anneyi evladından, kocayı karısından ayırdılar, bütün akrabayı birbirine düşman ettiler.
Son eylemler terör örgütünün Türkiye'den rahatsız olanların taşeronluğunu yaptığını ispat etti. Şemdinli'de hastaneyi bomba yüklü araçla harap edenler nasıl oluyor da dostunuz oluyor? Camileri, okulları bombalayanlar benim dindar kardeşimin nasıl dostu oluyor? Gereken cevabı 1 Kasım'da tek millet anlayışı ile vermenizi istiyorum.

"PARALEL YAPI RAHAT DURMUYOR"
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TÜRGEV Hatice Hatun Kız Öğrenci Yurdu'nun açılışını da yaptı. Kız öğrencilere seslenen Erdoğan, "Biz kızlarımızın o malum yapıların yerlerinde değil, bu tür istikametini kendilerinin belirleyeceği yerlerde kalmasını istiyoruz. Siz iradenizi hakka ve millete teslim edeceksiniz" dedi. Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan hakkında paralel medyada çıkan asılsız haberlere ise esprili bir dille cevap verdi: Bu paralel rahat durmuyor ya. Oğlum da benim milyarlarca dolarımı İtalya'ya kaçırmış. Oraya yerleşmiş. Milyarlarca dolar nereye sığar bilmiyorum. Herhalde paralel kendisi bir yerlere sığdırmış. Oğlum burada. Doktorasını bitirene kadar da İtalya'ya gidip gelecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hastane bombalayanlar nasıl dostunuz oluyor?'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN