CHP'li İnce'nin tartaklayıp hakaret ettiği esnaf konuştu

Yalova'da, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, bir grup partiliyle birlikte seçim çalışmaları kapsamında dün bir kafeteryaya girdi. İşletme sahibi ise propaganda yaptıkları için Muharrem İnce'ye müdahale etti. Bunun üzerine İnce ve işletme sahibi arasında kavga çıktı.Bu kavganın ardından işyeri, zabıta tarafından tutanakla uyarıldı.

Giriş Tarihi: 26.10.2015 16:02 Güncelleme Tarihi: 26.10.2015 16:06
CHP'li İnce'nin tartaklayıp hakaret ettiği esnaf konuştu
Tartışma, Yalova'nın merkezi olarak bilinen Gazipaşa Caddesi'nde bulunan Serkan Sert'in kafeteryasında yaşandı. İddiaya göre dün broşür dağıtan CHP'li gençlere izin vermeyen işyeri sahibi, daha sonra kafeteryasına girmek istedi. Esnaf, Muharrem İnce'ye, "Biz burada siyaset yapılmasına izin vermiyoruz" dedi. Bunun üzerine İnce kafeterya sahibini ve eşini tartaklaladı ve hakaret etti.

Bir süre sonra buraya gele CHP'li Yalova Belediyesi'nin zabıta ekipleri, işyerini hazırlanan tespit ve tebliğ tutanağı ile uyardı.


Muharrem İnce yaşanan bu olayla ilgili açıklama yapmazken, Serkan Sert ise işyerinde sadece CHP'ye yönelik değil, hiçbir partinin siyaset yapmasına izin vermediğini söyledi. Muharrem İnce'den önce CHP'nin broşürlerini bırakmak isteyen iki kişiye izin vermediklerini belirten Sert, 10 dakika sonra gelen Muharrem İnce'nin ekibiyle birlikte işyerinin bahçesinde oturanlarla konuştuğunu anlattı. Sert, "Sözlerinin bitmesini bekledim. Daha sonra kendisine, burada siyaset yapamayacağını söyledim. O ise bana, 'Sen kim oluyorsun ki? Ben buranın milletvekiliyim. İstediğim yere girerim' dedi. 'Müşteri olarak herkes girebilir ama biz siyasi propagandaya müsaade etmiyoruz' dedim. 'Sen buranın sahibi misin?' diye sordu. Evet dedim ben de. 'Terbiyesizlik yapma lan' dedi ve beni itti. 'Terbiyesizliği siz yapıyorsunuz' dedim. O sırada eşim gelmişti ve video çekti. Orada koruması eşimi kolundan tutarak telefonu elinden almaya kalktı. Ardından İnce, 'Ben size birilerini gönderirim, onlarla uğraşırsınız' diyerek ayrıldı. Bir süre sonrada zabıta ekipleri gelip tutanak tuttular" dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li İnce'nin tartaklayıp hakaret ettiği esnaf konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN