İşte CHP'nin muhalefet zihniyeti!

Giriş Tarihi: 26.10.2015 11:26 Güncelleme Tarihi: 26.10.2015 11:32
İşte CHP'nin muhalefet zihniyeti!

Muhalefetin görevini iktidar partisinin her yaptığını yanlış olarak göstermek zanneden CHP zihniyeti bir skandal olaya daha imza attı. CHP Trabzon İl Başkanlığı, Sosyal medyadan AK Parti'nin engellilere yönelik politikalarının doğru olduğunu söyleyen CHP Köprübaşı İlçe Başkanı Muhammet Sancak'ı disipline sevk etti.

Sosyal medya hesabında AK Parti'nin engelli vatandaşlarla ilgili politikasını öven CHP Köprübaşı İlçe Başkanı Muhammet Sancak disiplin kuruluna sevkedildi. CHP Trabzon İl Başkanlığı tarafından Başkan Sancak'a gönderilen tebligatta, "Sosyal medya üzerinden verdiğiniz demeçlerden ötürü hakkınızda disiplin soruşturması açılmıştır. 15 gün içerisinde kurulumuza sözlü ya da yazılı olarak savunma vermenizi rica ederiz" denildi.
SAVUNMA YAPMAYACAK

Sancak, tebligata karşı yaptığı açıklamada "Ben Karadenizliyim saçlarımı dik tararım, Trabzonlu olduğum için horonu da dik oynarım siyasette de dik dururum ama diklenmem, Kendisini siyasetçi zanneden ucuz siyasilere boyun eğmem, CHP Trabzon İl Başkanlığı'na herhangi bir savunmam olmayacaktır" dedi.

BİLDİĞİMDEN ŞAŞMAM

CHP?İlçe Başkanı Muhammet Sancak, "Sayın Genel Başkan bir televizyon programında 'iktidar iyi bir şey yapmadı diyemeyiz" ifadesini kullandı. Onu da verin disipline. Doğru bildiğimden şaşmam Rabbim de şaşırtmasın '' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte CHP'nin muhalefet zihniyeti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN