Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Düşmanlıkta birleşiyorlar

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Antalya mitinginde konuştu: Ülke için sorumluluk almaya gelince birbirleriyle hiç anlaşamıyorlar ama AK Parti'ye karşı çok rahat kol kola girebiliyorlar

Düşmanlıkta birleşiyorlar
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'ye yönelik 'akla ziyan senaryolar' yazıldığını, AK Parti düşmanlığı söz konusu olduğunda MHP ile HDP'nin aynı safta birleştiğini söyledi. AK Parti'nin Antalya mitinginde konuşan Davutoğlu'nun mesajları şöyle:
Bizim hesap vereceğimiz iki makam var; Allah ve millet. Başka kimseye hesap vermez, başka kimseden korkmaz, başka kimsenin önünde eğilmez ve onlardan yardım istemeyiz. Şer odaklarının bir hesabı varsa, Allah'ın da bir hesabı var, milletin de var.

HEDEFLERİ TÜRKİYE

2015 Türkiyesi için akla ziyan senaryolar yazıyorlar.
Başta PKK, DAEŞ, DHKP-C ve ne kadar insanlık dışı terör odağı varsa; hepsinin hedefi hükümetimiz, hepsinin hedefi Türkiye. Türkiye için siyaset yaptığını söyleyen bu partiler, bugün bu hain örgütlerle aynı dili kullanıyorlar. Hedef görünüşte AK Parti hükümeti, ama gerçekte hedef Türkiye.
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU ANTALYA'DA KONUŞTU

BİRLEŞTİLER

Ülke için sorumluluk almaya gelince birbirleriyle hiç anlaşamıyorlar ama AK Parti'ye karşı çok rahat kol kola girebiliyorlar. AK Parti düşmanlığı olunca MHP ile HDP aynı safta birleşiyor. 'HDP ile koalisyon kurmayız' dedi Bahçeli ve İç Güvenlik Yasası'nda birlikte AK Parti'ye karşı çıktılar. 7 Haziran'dan sonra Meclis oturumlarında aynı yönde oy kullandılar. Bunlar, AK Parti düşmanlığında birleşirler. Davutoğlu akşam da Beyaz TV'de yayınlanan "Gündem Özel" programında açıklamalarda bulundu:
Türkiye'de iktidar olma şansı en yüksek, hatta kesin olan parti AK Parti. Tek parti iktidarı kurmaya yürüyoruz.
AK PARTİ'DEN ÇOK KONUŞULACAK YENİ VİDEO

MUHABERAT'IN İZİ VAR

(Ankara saldırısı) DAEŞ içinde ve önemli bir aktör. Fakat buzdağının görünen kısmı bu. Görünmeyen kısmında DAEŞ militanlarını taşıyanlar arasında PKK iltisaklı kişiler, DAEŞ militanları arasına sızmış Muhaberat mensupları var. Bütün bunları çıkardığımızda, gerçek tablo ortaya çıkacak.
AK PARTİ BROŞÜRÜ DAĞITAN GENÇLERİ BÖYLE ENGELLEDİLER

KAFALARINI EZERİZ

Türkiye'ye sınır olacak kim varsa Türkiye ile dost olmalı, düşmanlık göstereni sınırımızda yaşatmayız.
Biz DAEŞ'i vuracağız, PYD ilerleyecek. Öyle mi? Türkiye'ye vurmak için kafasını kaldıranın kafasını ezeriz. Fırat'ın batısına PYD geçmeyecek. Doğusunda ne yapacaklarına da sonra bakacağız. Bu doğuda Türkiye'ye zarar verecek faaliyetler yapacakları anlamına gelmiyor.

TERÖRE KARŞI ANNELER ORTAK ÇAĞRI YAPSIN
Başbakan Davutoğlu, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'ndeki KADEM Kadınlar Buluşması'nda, şehit annelerine de çağrıda bulundu. Davutoğlu, şehit annelerini "Diyarbakır anneleriyle el ele vererek teröre karşı durmaya" çağırdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düşmanlıkta birleşiyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN