'Kurnazlık yaptılar ama kendi aleyhlerine döndü'

Giriş Tarihi: 30.10.2015
'Kurnazlık yaptılar ama kendi aleyhlerine döndü'
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Beyaz TV'de katıldığı canlı yayında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Akdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:
(7 Haziran'dan sonraki süreç) Bu süreçte bir oyun oynandı. "AK Parti HDP ile birlikte hükümetin içine girip bir fotoğraf oluştursun da zorda kalsın" diye. Bir kurnazlık yaptılar ama kendi aleyhlerine döndü.
(Koza İpek Holding'e kayyum atanması): Yürütmenin bir tasarrufu, takdiri, tercihi değil. Birisine bunu fatura edecekler. Kime edecekler? Meseleyi siyasallaştırmaları lazım ki buradan bir şey çıksın. Medyaya dönük bir operasyon olarak bunu takdim etmek de yanlış. Bu bir şirketler grubu, içinde birçok farklı alanlarda çalışan şirketler var. Bunun bir ayağını medya oluşturuyor.
(Terörle mücadele) Devlet hiçbir zaman uyumadı ve bunun gereğini de bugün yapıyor. Bakın Kuzey Irak'ta PKK'nın bilinen bütün hedefleri vuruldu. Yani gidip dağı taşı bombalama değil. Güdümlü füzelerle, doğrudan nokta atışlarla bu hedefler imha edildi ve örgüt, bizim o hedefleri bildiğimizi bilmiyordu. Ama hepsi vuruldu."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kurnazlık yaptılar ama kendi aleyhlerine döndü'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN