Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O kara listeleri yıllarca siz hazırladınız

yazarı bugünkü yazısında Sabah’ın Günaydın ekine pişkin bir saldırıda bulundu. Yıllarca AK Parti iktidarına destek veren, Gezi provakasyonu ve 17-25 Aralık darbesinin karşısında olan sanatçıları kara listeye alan Hürriyet’in birçok sanatçıyı itibarsızlaştırmasını görmezden gelen Semercioğlu, Sabah’a saldırarak kendini aklamaya çalıştı. Hürriyet’ten farklı düşündüğü için Ahmet Kaya’yı ölüme gönderen Hürriyet’in yazarları, kirli geçmişlerini unutarak demokrasi ve özgürlüklerden bahsediyor. Oysa arşivler Hürriyet’in kara propagandası ve haysiyet cellatlığı yaptığı yazıları unutmuyor.

Giriş Tarihi: 5.11.2015 18:19 Güncelleme Tarihi: 5.11.2015 18:36
O kara listeleri yıllarca siz hazırladınız
Onlar, yürütülen ötekileştirme ve itibarsızlaştırma kampanyasının hedefindeydiler. Doğan medyası ve onun tetikçi kalemleri, yazdıkları pek çok yazıda Kaya Çilingiroğlu, Tuğçe Kazaz ve 'ı yerden yere vurdu. Onları 'yandaş uşağı' olarak lanse ettiler, hor görüp 'Başka adam mı bulamadınız' diye alaya alan yazılar yazdılar.

ÜNSAL:'TÜRKİYE ŞAHA KALKTI'

Bu üç isim, tüm aşağılamalara, ağır ithamlara ve hakaretlere rağmen savundukları fikirlerin arkasında durdu, geri adım atmadı. Gelinen noktada üçü de haklı çıktı. Niran Ünsal, haklılığını şu sözlerle dile getirdi: "Allah'ın adaleti sandıkta tecelli etti. Piyasalar canlandı, Türkiye şaha kalktı!"

CENGİZ SEMERCİOĞLU MURAT BOZ'U UNUTTUN MU?

'HALK NE DİYORSA O!'

AK Parti ile tek parti iktidarına destek verdiği için saldırılara uğrayan Kaya Çilingiroğlu, 1 Kasım sonrası oluşan tablo için şu yorumu yaptı: "Halk ne diyorsa o! İstikrarın sürmesi ve piyasaların rahatlaması ülkemiz için çok iyi oldu."

'HAKKIMI HELAL EDİYORUM'

Tuğçe Kazaz: "Bugüne kadar, ağır küfürler ve hakaretlerle bana acımasızca saldıranlar... 1 Kasım hepimize milat olsun. Ben, bugüne kadar bana yöneltilen tüm kötü saldırılar için hakkımı helal ediyorum... Seçim sonuçları milletimiz için hayırlı olsun."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O kara listeleri yıllarca siz hazırladınız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN