Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu Çalışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu

Giriş Tarihi: 23.12.2015 15:37 Güncelleme Tarihi: 23.12.2015 16:14
Davutoğlu Çalışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın düzenlediği "Çalışma Meclisi Toplantısı'nda" konuştu.

Başbakan Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları...

İşçinin ve işverenin derdi bizim derdimizdirv, yeterki birlik beraberlik içinde olalım. Sizlerin önerilerini ve tavsiyelerinizi dinliyoruz, ciddiye alıyoruz.

Biliyorsunuz muhalefet partilerine seslenerek görüşme talebinde bulundum. Bu randevu taleplerine olumlu cevaplar geliyor. Her parti sorunların çözümünde olumlu tavır takınmalıdır. Farklı fikirde, görüşte olabiliriz ama milletin faydası için bir araya gelmeliyiz.

Çalışma ve ticaret hayatımızda sözün senet olduğu günlere geri dönmeliyiz.

Terör bütün Türkiye'yi hedef alıyor, istikrarımızı, birliğimizi, dirliğimizi hedef alıyor ama terörün en büyük kurbanı son günlerde acı örneklerle müşahede ettiğimiz gibi yine bölge halkıdır. Terör örgütü, uyguladıkları kanlı eylemlerle, baskıyla, zulümle haklarını savunduklarını iddia ettikleri insanları göçe zorluyor, insanları evlerinden barklarından ediyor. Kalanları da öldürüyor, tehdit ediyor çünkü bölge halkı, o vefakar, o bu ülkeye bağlı bölge halkı teröre asla destek vermiyor, kargaşaya teslim olmuyor.

Hedef bir bütün olarak Türkiye'yi kalkındırmaktır. Türkiye'nin kalkınmasının tek yolu ekonomik hukuktur. Hiçbir surette demokrasiden, hukuktan ve adaletten vazgeçmeyeceğiz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu Çalışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN