lerden şeytanın aklına gelmeyecek lar

Şırnak'ın Silopi ilçesinde, güvenlik güçleriyle çatışmaya girmekten korkan 'lı ler, terk ettikleri alanlara el yapımı patlayıcılarla lar kuruyor.

Giriş Tarihi: 28.12.2015 09:42
Teröristlerden şeytanın aklına gelmeyecek tuzaklar

Şırnak'ın Silopi ilçesinde devam eden operasyonda çok sayıda el yapımı patlayıcı imha edildi. Bölgedeki i kaynaklardan alınan bilgiye göre, sokağa çıkma yasağı süren Silopi'de ve asker "tek vücut" halinde lerle mücadele ediyor. Açılan hendeklerin kapatılması, kurulan barikatların kaldırılması ve bölgenin 'lı teröristlerden arındırılması kapsamında düzenlenen operasyonlar sürüyor.

Bölücü terör örgütünün Silopi'de uyguladığı taktik, fotoğraflara yansıdı. Güvenlik güçleriyle çatışmaya girmekten korkan teröristler, terk ettikleri her yeri sinsice lamaya başladı. Şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemler kullanan teröristler, yorgan altından kömür sobasının içine, kapı arkasından beyaz derin dondurucunun içine kadar ne bulursa tuzaklıyor. Teröristler hazırladıkları el yapımı patlayıcıları piknik tüpleriyle de güçlendiriyor. Güvenlik güçleri, teröristlerin tuzaklarını tek tek imha ediyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröristlerden şeytanın aklına gelmeyecek tuzaklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN