Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salih Memecan ayrılık haberleri hakkında konuştu

Giriş Tarihi: 1.1.2016 14:41 Güncelleme Tarihi: 1.1.2016 15:01
Salih Memecan ayrılık haberleri hakkında konuştu

1989 yılından bu yana çizgileriyle Sabah gazetesine renk katan Salih Memecan, bazı haber sitelerinde yeralan ayrılık haberleriyle ilgili olarak Sabah.com.tr’ye bir açıklama yaptı. 26 yıldır aralıksız çizdiği Sabah gazetesinden kendi isteği ile emekli olduğunun altını çizen Memecan, bundan sonra gündeme ilişkin karikatürler çizmeyeceğini, Limon ve Zeytin karakterlerinin ise Sabah’ta yer almaya devam edeceğini söyledi.

26 yıldır çizgileriyle Sabah gazetesine renk katan Salih Memecan, bazı haber sitelerinde yeralan ayrılık haberleriyle ilgili olarak Sabah.com.tr'ye bir açıklama yaptı. 1989 yılından bu yana aralıksız çizdiği Sabah gazetesinden kendi isteği ile emekli olduğunun altını çizen Memecan, bundan sonra gündeme ilişkin karikatürler çizmeyeceğini, Limon ve Zeytin karakterlerinin ise Sabah'ta yeralmaya devam edeceğini söyledi.

EMEKLİ OLDUM AMA LİMON VE ZEYTİN SABAH'TA YERALMAYA DEVAM EDECEK

Ayrılık haberleriyle ilgili olarak Sabah.com.tr'ye konuşan Salih Memecan şu açıklamayı yaptı;

"1989 Mart ayından bu yana çalışmakta olduğum Sabah gazetesinden kendi isteğimle emekli oldum. Sabah'ta gündeme ilişkin karikatürler çizmeyeceğim. Tam 25 yıldır yayınlanan Limon ve Zeytin karikatürleri bundan böyle Sabah'ta yayınlanmaya devam edecek. "

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salih Memecan ayrılık haberleri hakkında konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN