Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Silopi'de temizlik tamam

İçişleri Bakanı Efkan Ala, DAEŞ ve PKK ile mücadeleye ilişkin konuştu. Ala, "Silopi'de 3-4 güne sonuç alırız" dedi, DAEŞ'e yönelik olarak da 124 ülkeden 35 bin 970 kişiye giriş yasağı koyulduğunu açıkladı

Giriş Tarihi: 12.1.2016
Silopi'de temizlik tamam
İçişleri Bakanı Efkan Ala, 'İdareciler Günü' dolayısıyla Ankara'daki Vali Galip Demirel Vilayetler Evi'ndeki etkinliğe katıldı. Programda yaptığı konuşmada, terörle mücadele konusuna dikkat çeken Ala, DAEŞ ve PKK'ya yönelik mücadelede bazı değerlendirmelerde bulundu.

PKK'YA DESTEK VEREN ÜLKELER

BİTENE KADAR SÜRECEK

Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarla ilgili konuşan Ala, "Terör bitinceye kadar devam edecek. Hiç burada duraksamaya imkan ve ihtimal yoktur" değerlendirmesini yaptı. Ala, sınır dışı edilen kişiler ve yakalananlarla ilgili olarak 124 ülkeden 35 bin 970 kişiye giriş yasağı koyduklarını söyledi.

SİLOPİ'DE TEMİZLİK TAMAM: Silopi ile ilgili birkaç gün içinde netice alacağız. Yüzde doksanların üzerine çıktı bu barikatların, hendeklerin temizlenmesi ve terörden arındırılması. Diğer iki ilçemizde Sur ve Cizre'de bir müddet daha devam ediyor ama hızlı mesafe alacağız.

BU YOL YOL DEĞİL: (Terör örgütü üyelerine) Bu gidişat gidişat değil, bu yol yol değildir. Derhal kendinizi gözden geçirin ve millete eziyet etmekten vazgeçin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Silopi'de temizlik tamam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN