Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"İmza atanların yüzde 80'i 28 Şubatçı"

Güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarına 'Bildiri' yayınlayarak karşı çıkan akademisyenlere tepkiler çığ gibi büyüyor. A Haber’de yayınlanan Toplumsal Hafıza programına katılan AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, "Bu bildiriyi imzalayanların yüzde 80'i 28 Şubatçıdır" bilgisini paylaştı ve "İzmir'den de 34 karanlık sözde aydın bu alçak bildiriye imza attı, ben bir İzmirli olarak utanıyorum" diye konuştu.

Giriş Tarihi: 14.1.2016 13:25 Güncelleme Tarihi: 14.1.2016 13:31
İmza atanların yüzde 80'i 28 Şubatçı

ÜNİVERSİTELER BU ADAMLARI KOVMALI

Bu imzaları olanların yüzde 80'i 28 Şubatçı biliyor musunuz? Özellikle devlet üniversiteleri, akılları varsa özel üniversitelerin yöneticileri de, içlerinde birazcık vatanseverlik duygusu varsa bu karanlık adamlardan üniversiteleri kurtarmalılar, sadece üniversiteleri değil, o üniversitelerde eğitim gören güzelim çocuklarımızı da kurtarmalılar bunlardan.

HER BİRİ BİRER ETKİ AJANI

Şu bozuk Türkçeli, aptalca bildirinin bir paralel, PKK ortak çalışması olduğunu görürsünüz, isimler zaten ele veriyor kendisini. Bunların her biri birer etki ajanına dönüşmüş. Başka ülkelere, Türkiye ile ilgili karanlık niyetlere hizmet eden etki ajanına dönüşmüş maalesef.

AZAP DUYUYORUM İZMİRLİ OLARAK

Kendi halkından nefret eder, millilikten nefret eder, milli olanı sevmeyen Batı hayranı böyle tipler vardır, tatlı su aydınları, şimdi bu aydınlar evrimleşti ve buradan bir hain aydın tipi çıktı. Bu tipoloji maalesef üniversitelerde kendilerini var ettiler sonrada PKK'nın eline düştüler.

Ben İzmir milletvekiliyim, biz her sene 9 Eylül'ü kutlarız İzmir'de. Çünkü 9 Eylül'de İzmir'i Yunan işgalinden kurtardık, Yunan'ı kovduk İzmir'den. İzmir'den 34 tane karanlık adam, sözde aydın bu alçak, hain bildiriye imza attı. 34 tane öğretim üyesi, azap duyuyorum bir İzmirli olarak. Biz 9 Eylül'ü önümüzdeki yıl nasıl kutlayacağız? Bunlar üniversitelerde çocuklarımızı eğitiyorlar güyağı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İmza atanların yüzde 80'i 28 Şubatçı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN