Viyadüğü a alınacak

si'nce, Boğaziçi Köprüsü'nün bağlantı yolu Beşiktaş- Viyadüğü'nde ve onarım çalışmaları yapılacak.

Giriş Tarihi: 20.1.2016 15:11
Ortaköy Viyadüğü bakıma alınacak
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, iki etapta planlanan çalışmalar 22 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Çalışmalar süresince sürücüler alternatif güzergahları kullanacak.

Birinci etap çalışmalar Avrupa-Anadolu yönünde 22-30 Ocak tarihleri arasında yapılacak. İstanbul trafiğinin olumsuz etkilenmemesi için, çalışmalar gece 00.00 ile sabah 05.00 arasında gerçekleştirilecek.

Bu saatlerde Yıldız katılımından Boğaziçi Köprüsü bağlantısı ulaşıma kapatılacak. Bu sürede trafik akışı Barbaros Bulvarı üzerinden Zincirlikuyu katılımından sağlanacak.

"TRAFİK AKIŞI ZİNCİRLİKUYU KAVŞAĞI'NDAN SAĞLANACAK"

Çalışmanın ikinci etabı ise 30 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında Anadolu-Avrupa yönünde olacak. Çalışma süresince trafik akışı Zincirlikuyu Kavşağı'ndan sağlanacak.

Çalışmalar sırasında ve onarım yapılan derzler üzerine hız kesici kasisler konulacak. Sürücülerin çalışma yapılan bölgede trafik işaretlerine ve hız limitlerine uymaları gerekiyor.

si Fen İşleri Daire Başkanlığı Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü'nün yapacağı çalışmalar trafik akışını etkilemeden tamamlanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortaköy Viyadüğü bakıma alınacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN