Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sofrasında ' ve demokrasi' görüşüldü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip , bir grup gazeteci ve akademisyeni Sarayı'nda ağırladı. Görüşmede ve Terörle Mücadele ile Güvenlik- Demokrasi Dengesi" konularının ele alındığı açıklandı. "DAEŞ ve PKK başta olmak üzere, terör örgütleriyle mücadelenin ve son terör saldırıları da değerlendirildi.

Giriş Tarihi: 21.1.2016 14:40 Güncelleme Tarihi: 21.1.2016 17:13
Cumhurbaşkanlığı sofrasında 'terör ve demokrasi' görüşüldü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip , bir grup akademisyen ve gazeteci-yazarı, Sofrası'nda misafir etti.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen yemeğe; Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Berktay, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Öz, Kemerburgaz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çağrı Erhan, Güvenlik Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Yılmaz Çolak, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Adem Sözüer, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Birol Akgün, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nihat Ali Özcan, Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selman Öğüt, Siyaset Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) İstanbul Genel Koordinatörü Doç. Dr. Fahrettin Altun, Sabah Gazetesi Yazarı Mehmet Barlas, Sabah Gazetesi Yazarı Hilal Kaplan, Yenişafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Erol Göka, Radikal Gazetesi Yazarı Oral Çalışlar ve Star Gazetesi Yazarı Orhan Miroğlu katıldı.

GÜVENLİK VE DEMOKRASİ DENGESİ


Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda " ve Terörle Mücadele ile Güvenlik- Demokrasi Dengesi" konularının ele alındığı açıklandı. "DAEŞ ve PKK başta olmak üzere, terör örgütleriyle mücadelenin ve son terör saldırılarının da değerlendirildiği Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda ayrıca; kamu güvenliği ile özgürlükler arasında dengenin korunması, Suriye'deki savaş ortamının etkileri, terörle mücadele çerçevesinde Türkiye'nin aldığı tedbirler üzerinde de durulduğu" açıklandı.

Cumhurbaşkanlığı sofrasında 'terör ve demokrasi' görüşüldü

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanlığı sofrasında 'terör ve demokrasi' görüşüldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN