Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sında PKK propagandası

organizasyonu olan Platformu sı 'Demokrasinin Türkiye Sorunu' adı altında toplanarak PKK propagandası yaptı. Toplantıya katılan milletvekilleri, doğuda terör olaylarına devletin müdahalesini bahane göstererek batıda kan akması gerektiğini belirterek skandal açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 30.1.2016 17:22 Güncelleme Tarihi: 30.1.2016 18:18
FETÖ toplantısında PKK propagandası
PARALELLER VE 'LİLER BİR ARADA

ya, Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, akademisyen Baskın Oran, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdülhamit Bilici, Zaman Gazetesi Yazarı Ali Bulaç, Murat Belge, Aydın Engin, Birikim Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Laçiner, HDP Milletvekilleri ve İmam Taşçıer, Dışişleri eski Bakanı Yaşar Yakış, AK Parti eski milletvekillerinden Reha Çamuroğlu, Gazeteciler Yazarlar Vakfı Başkan Vekili Erkan Tufan Aytav, Cengiz Aktar, İştar Gözaydın, Nuray Mert, Şahin Alpay, Ersin Kalaycıoğlu, Herkül Millas, Mehmet Altan, Eser Karakaş, Emine Eroğlu, Ergun Özbudun, Ümit Kardaş, Niyazi Öktem, Cafer Solgun, Ferhat Kentel, Mümtaz'er Türköne, İbrahim Cerrah, Levent Köker gibi isimler katıldı.

FETÖ'CÜLER ÇILDIRDI

HDP'LİLER YİNE TEHDİT ETTİ

Toplantısına katılan HDP'li milletvekillerinin terör tehditleri ise zirveye damgasını vurdu. HDP Diyarbakır İmam Taşçı Er, "Erdoğan, katliamı Kürdistan'da başlattı. Sessiz kalmalar sürdükçe, bu yaşananlar Batı'ya da sıçrayacaktır." dedi.

PKK'NIN GÖÇE SÜRÜKLEDİĞİ HAYATLAR

HDP'Lİ HÜDA KAYA: KAN BATIYA SIÇRAYACAK

HDP Milletvekili Hüda Kaya ve PKK gösterilerinde molotof atarken yakalanıp hapse giren, şartlı tahliyeyle serbest bırakılan oğlu Muhammed Cihat (ortada)

PKK / FETÖ MEDYASININ CİZRE VE SUR YALANLARI BÖYLE ÇÜRÜTÜLDÜ

146 KAMU GÖREVLİSİNE PKK-FETÖ SORUŞTURMASI

FETÖ VE PKK MEDYASININ SON FİTNESİ

HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya ise aynı tehdidi yineledi. Kaya, "Toplumun temel taşlarından olan bir kesim bugün yok edilmek isteniyor. Buna sessiz kalınırsa akan kan Batıya da sıçrayacak.Batı illerinde de kan akacağını görmemiz gerek." ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ toplantısında PKK propagandası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN