Ahmet Hakan'dan Mahsun Kırmızıgül'e tam destek

Giriş Tarihi: 31.1.2016 11:09 Güncelleme Tarihi: 31.1.2016 11:17
Ahmet Hakan'dan Mahsun Kırmızıgül'e tam destek

Türkiye'nin güneydoğusunu Suriye'ye çevirmeye çalışan PKK'ya tek bir söz söylemeyenler, 'devlet katliam yapıyor' propagandasını yapıyor. Mahsun Kırmızıgül'ün skandal açıklamalarının ardından, Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Kırmızıgül'ün o sözlerine destek oldu

Mahsun Kırmızıgül Cizre'deki terör saldırılarını görmezden gelip devlete katil demiş ve Başbakan'a zorba diyerek hakarette bulunmuştu. Bu sözlerin ardından Hürriyet yazarı Ahmet Hakan Kırmızıgül'e destek oldu.

Mahsun Kırmızıgül sözde barış çağrısı yaptı, devleti suçladı!

'KATİL DEVLET' DİYEN BİRİ DAHA

Ünlü yönetmen attığı tweetlerle asker/polis şehit eden, okullara bomba atacak kadar gözü dönen terör örgütü için hiçbir şey söylemedi, tek bir eleştiri bile yapmadı ancak konu operasyonları yapan güvenlik güçlerine gelince eleştiri cümlelerini cömertçe kullandı. Kırmızıgül devletin Güneydoğu'da çocukları öldürdüğünü, yaralıları da ölüme terk ettiğini öne sürdü.

"BARIŞ SENİN OMUZLARINDA YÜKSELECEK MAHSUN"

Mahsun Kırmızıgül'e destek Ahmet Hakan'dan geldi. Bugünkü yazısında Kırmızıgül'e "aldırma" diye seslenen Hürriyet yazarı "Unutma ki barış, 'Bana terörist destekçisi derler" diye pısmadan barışı talep edenlerin omuzlarında yükselecektir, aldırma Mahsun' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Hakan'dan Mahsun Kırmızıgül'e tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN