Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan önemli açıklamalar

Adalet Bakanı , A Haber canlı yayınında gündemi değerlendirdi. Bozdağ, "Tuzaklama mayınlama var, ambulanslar giremiyor. Kurtarmak için gelen ambulansa ateş ediliyor. Ondan sonrada devlete 'katil devlet' deniyor. Burada katil kimdir, bunu herkesin iyi görmesi lazım. HDP'li vekil , resmen teröristlere yardım ve yataklık yapıyor." dedi.

Giriş Tarihi: 1.2.2016 11:52 Güncelleme Tarihi: 1.2.2016 15:19
Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar

Bozdağ yaralıların alınması için her yolun denendiğini ancak PKK'nın ambulanslara ateş açtığını, HDP'li milletvekili 'ın terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık yaptığını söyledi.

HDP'Lİ VEKİL PKK'LILARI KAÇIRMAYA ÇALIŞTI

Bozdağ şu açıklamalarda bulundu:

"HDP'Lİ VEKİL PKK'YA YARDIM EDİYOR"

Devletin Ambulans göndermediğine ilişkin beyanlar oluyor. HDP'li vekillerin bu yönde iddiaları var. Bütün iddialar üzerine buradaki yaralılara ulaşmak için her yol deneniyor. Varlığı kabul ediliyor, ambulans güvenli noktada bekletiliyor. Silahla karşılık veriliyor. Benim elimde tutanaklar var. Hastalarla ilgili bir takım telefon numaralar verilyor. 3 telefon numarası aranıyor. 2'sine ulaşılamıyor. Birine ulaşılıyor. Bu kişi diyor ki, yerleşim yerini Faysal sarıyıldız'a sorun yanıtıyor. Bir başka telefonda da İdris Baluken'le irtibata geçilmesi ifade ediliyor. Bu yaralılar var diyenler bu yaralıları getirmesi lazım. Tuzaklama mayınlama var, ambulanslar giremiyor. Kurtarmak için gelen amul.ansa ateş edilor. Ondan sonrada devlete 'katil devlet' deniyor. Burada katil kimdir, bunu herkesin iyi görmesi lazım. HDP'li vekil Faysal Sarıyıldız, resmen teröristlere yardım ve yataklık yapıyor.

SARIYILDIZ TERÖRİSTİ HASTANEYE GÖTÜRDÜ

"KAPSAMLI BİR EYLEM PLANI HAZIRLANIYOR"

Terörle mücadele sadece güvenlik boyutuyla ele alınırsa yanlış olur. Terörü bitirmede tek başına yeterli değildir. Güvenlik penceresinden atılan adımlar bu meseleyi tek başına çözmedi. O yüzden hükümetimiz bu konuda diğer tedbirlerin de alınması konusunda kapsamlı bir eylem planı hazırlıyor. Eğitim, sosyal yardımlar, turizm, istihdam konusunda o bölgeyi ilgilendiren çalışmalar yapılıyor. Bu adımlarda her bakanlığa düşecek görevler var.

Bakan Bozdağ "Resmen teröristlere yardım ve yataklık yapıyor"

HDP'Lİ VEKİL PKK'NIN KURYESİ Mİ?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN