Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP'li başkan istifa etti

Şereflikoçhisar MHP İlçe Başkanı Sinan Ekinci, istifa etti. Ekinci istifası hakkında yaptığı açıklamada, "Değişimden yana tavır almam sebebiyle mevcut il teşkilatım ve genel merkezimle devam etmenin hiçbir anlamının kalmadığına inandığımız için bugün itibariyle yönetim kurulumla birlikte istifamı vermiş durumdayım" dedi.

Giriş Tarihi: 4.2.2016 17:46
MHP'li başkan istifa etti
Sinan Ekinci, istifa yazısında şu ifadelere yer verdi: 'Sevgili hemşerilerim, aziz dava arkadaşlarım, ülküdaşlarım' diyerek açıklamasına devam eden Ekinci, "Bilindiği üzere 7 Haziran sonrası 1 Kasım seçim sonuçları, ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de MHP olarak bizleri derin üzüntüye gark etmiş olup, sebep-sonuç ilişkilerinin irdelenmesi, gerekli tedbirlerin alınması için çalışmaların yapılması gayet doğal ve normal bir milliyetçi taban adına üst kurul delegesi sıfatımla taraf olarak demokratik hakkımı ülkücü hareketin bekası ve başarısı adına imzamla destek oldum. 47 yıllık siyasi hareketin hak ettiği yer burası olmamalı diyoruz.

MHP Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığına en zor zamanda talip olarak son beş yılda elimden geleni yapmaya çalıştım. Bu süre zarfında desteğini esirgemeyen ülküdaşlarıma, partililerime ve hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Değişimden yana tavır almam sebebiyle mevcut il teşkilatım ve genel merkezimle devam etmenin hiçbir anlamının kalmadığına inandığımız için bugün itibariyle yönetim kurulumla birlikte istifamı vermiş durumdayım. Ülkücü Milliyetçi Hareket'e hizmetimiz son nefer, son nefes, son damla kana kadardır. Kamuoyuna saygıyla duyurur, herkese saygılar sunarım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'li başkan istifa etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN