Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"DAEŞ İslam, PKK Kürt düşmanı"

Diyarbakır, Şırnak, Bingöl, Mardin ve Van gibi illerdeki kanaat önderleri A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi programında çarpıcı açıklamalarda bulundular.

Giriş Tarihi: 6.2.2016 01:43
DAEŞ İslam, PKK Kürt düşmanı
A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi programı sıradışı bir yayınla ekrana geldi. Diyarbakır, Şırnak, Bingöl, Mardin ve Van gibi illerdeki kanaat önderleri programda çarpıcı açıklamalarda bulundular. Şırnak'tan katılan Ali Aki, "Eğer asker halkı korumayı amaçlamamış olsa PKK militanları 1 günde temizlenirdi" diye konuştu. Kanaat önderi Beşir Tatar ise halkın PKK'ya destek vermediğini belirterek "DAEŞ İslam -Müslüman düşmanı, terör örgütü PKK'da Kürtlerin düşmanı ama Kürtler bu oyuna gelmedi dedi.

"DAEŞ İslam, PKK Kürt düşmanı"


"ASKER HALKI KORUMAYI AMAÇLIYOR"

Asker operasyonlara devam ediyor. Eğer asker halkı korumayı amaçlamamış olsa PKK militanları 1 günde temizlenirdi. Vatandaşımız gücün yanındadır. Kim güçlüyse vatandaş onun yanında olur. Devlet güçlü olmak mecburiyetindedir. Devlet güçlü olmadığı zaman başka güçler orayı doldurur, terör örgütleri gibi...

"DAEŞ İSLAM, PKK KÜRT DÜŞMANI"

2 tane terör örgütü var; DAEŞ, İslam - Müslüman düşmanı, terör örgütü PKK'da Kürtlerin düşmanı ama Kürtler bu oyuna gelmedi ve gelmeyecekte.

"HALK PKK'YA DESTEK VERMEDİ"


Vatandaş bunlara destek vermedi, arka çıkmadı. Önlerine set olup gelin bizi öldürün, sonra buraya girin demedi. Garibanımız göç etti. Nereye göç etti? Suriye'ye gitmedi, Rusya'ya gitmedi, ırak'a gitmedi, İran'a gitmedi. Yine kendi vatanına göç etti. Demek ki vatandaş devletini kazandı. Bana göre kazandı. Bu vatandaşa kim sahip çıkacak, devlet. Devletin şefkatli eli, merhametine dünden daha güzel yaşayabilecek insanca yaşama şartlarını ona, çocuklarına sağlanacak imkanlar verilecek. Ben buna inanıyorum, bu devlet verir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"DAEŞ İslam, PKK Kürt düşmanı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN