Şırnak Valiliği: Fotoğrafların Cizre ile hiçbir alakası bulunmamaktadır

Giriş Tarihi: 11.2.2016 19:50 Güncelleme Tarihi: 11.2.2016 20:00
Şırnak Valiliği: Fotoğrafların Cizre ile hiçbir alakası bulunmamaktadır

Şırnak Valiliği, sosyal medyada kendine yer bulan fotoğrafların "Operasyonların başarısına" gölge düşürdüğünü ve fotoğrafların Cizre'ye ait olmadığını ifade etti.

Şırnak Valiliği, sosyal medyada yer alan fotoğraflar hakkında yazılı açıklama yayımladı. Valilik açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"İlimiz Cizre ilçesinde, bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik olarak güvenlik güçlerimizce 15 Aralıktan itibaren sürdürülen operasyonların başarıyla sonuçlandığının açıklanmasını takiben bazı sosyal medya hesapları üzerinden başarıya gölge düşürmeye ve güvenlik gücü mensuplarımızı halkımız nazarında itibarsızlaştırmak amacıyla kaynağı belli olmayan bazı fotoğrafların sosyal medya da servis edilmesi suretiyle karalama kampanyasına yönelik olarak paylaşımlarda bulunulduğu tespit edilmiştir.

-"GÜVENLİK GÜÇLERİ TÜM İŞLEMLERİNİ HUKUK ÇERÇEVESİNDE GERÇEKLEŞTİRİYOR"

Güvenlik güçlerimiz tüm iş ve işlemlerini ilgili Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda hukuk çerçevesinde gerçekleştirmektedirler. Sosyal medya'da yayınlanan fotoğrafların İlimiz Cizre ilçesiyle hiçbir alakası bulunmamaktadır. Güvenlik güçlerimiz bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada halkımızın refahı ve güvenliği için çalışmaya devam edeceklerdir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şırnak Valiliği: Fotoğrafların Cizre ile hiçbir alakası bulunmamaktadır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN