Girilemeyen evde 'gizli belge' paniği

Şirketlerine atanan 'in annesi Melek'in "Beni tapulu evlerimden atıyorlar" yaygarasının nedeni belli oldu. , evlerdeki gizli belgelerinin bulunmasından korkuyor.

Giriş Tarihi: 13.2.2016 06:24 Güncelleme Tarihi: 13.2.2016 19:12
Girilemeyen evde 'gizli belge' paniği
üyesi olduğu gerekçesiyle mahkeme kararıyla şirketlerine atanan firari 'in annesi "Beni tapulu evlerimden atıyorlar. Evime giremiyorum" propagandası yapmıştı. Paralel yapının, İpek üzerinden evlerle ilgili yaptığı algı operasyonunun altından, örgütün dokümanlarının gizlenmesi çıktı. Örgüt, kayyumların bu belgeleri bulmasından korkuyor. Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Hasan Ölçer, İpek'in kaldığı bütün evlerin tapusunun şirkete ait olduğunu belirterek şöyle konuştu:

MELEK ANNE FENA YAKALANDI

BU MAĞDUR EDEBİYATIDIR

"Mağdur edebiyatı oluşturmaya çalışıyorlar. Melek İpek şuna karar versin. Çankaya'da Oran Mahallesi'nde rezidansta mı kalıyor. Burası mı onun mülkiyeti? Yoksa Ankara İncek'teki 14 dönümlük malikânede mi ikamet ediyor. Ya da İstanbul'daki yalıda mı kalıyor" dedi.

İPEK'İN DAMADI KAYYUMA SALDIRDI

EVLERİN TAPUSU ŞİRKETE AİT


Şirkete ait evlerin tapusunu basınla paylaşan Ölçer, buraların misafir ağırlama ve lojman olarak satın alınıp yapıldığını ifade ederek "Ankara Gölbaşı İncek'te de bir malikane söz konusu. Akın İpek'in Gülen için hazırlatmış olduğu 40 odalı bir malikâneden söz ediyoruz. Malikânenin bütün fatura giderlerini şirket ödüyor" dedi.

Kaynak: Akşam
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Girilemeyen evde 'gizli belge' paniği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN