Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Metiner'den Kılıçdaroğlu'na şok sözler

AK Parti milletvekili Mehmet Metiner Kılıçdaroğlu'nun kendisi hakkında bulunduğu ithamlara bir cevap verdi. Metiner Kılıçdaroğlu'nun söylediği sözleri kabul etmediğini ve ispat etmeme durumunda kendisinin namert olacağını söyledi

Giriş Tarihi: 16.2.2016 20:59 Güncelleme Tarihi: 16.2.2016 21:16
Metiner'den Kılıçdaroğlu'na şok sözler
Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada benden "organik pervane" diye söz etmiş. Benim bir sözümü önünden ve arkasından keserek çarpıtma yoluna gitmiş. Doğrusu bu edepten ve seviyeden yoksun tavrı Kılıçdaroğlu'na çok yakıştırdığımı belirtmek isterim. Türkiye siyasetine seviyesizliği bu kertede taşıyan bir parti lideri gelmediği için kendisiyle "ilk" olduğu için övünebilir. Madem ki başka bir dilden anlamıyor, o halde hazır olsun Çarkçı başı.

CHP'DE PKK/HDP MUBİRLERİ VAR
Benim durduğum yer. Yıllardan beri savunduklarım da ortada. Kısa süreli HADEP geçmişime vurguda bulunuyorsa kendisine bir çift sözüm var. Birincisi, CHP'yi HDP'lileştiren Kılıçdaroğlu'nun bunu eleştiri konusu yapması en hafifinden ilkesizliktir, iki yüzlülüktür. İkincisi, kendisinin partisinde bizzat kendisinin üst katlara yerleştirdiği "Öcalan avukatları" ve "PKK/HDP muhipleri" var. Kendisine çağrıda bulunuyorum: HADEP'te Tek devlet, tek bayrak tek vatan ve tek resmi dili savundum. Silahlı mücadelenin ebediyen sonlandırılmasını savundum. Etnik ve siyasal bölücülüğe karşı çıktığım. Bu yöndeki net beyanlarım arşivlerde duruyor.

İSPAT ETMEZSE NAMERTTİR
Bugün savunduklarım dün savunduklarımdan farklıysa Kılıçdaroğlu'nu ispata çağırıyorum. İspat etmezse kendisini bel altı vuruşlardan medet uman namert biri olarak anacağım. Ben senin gibi çarkçı değilim bay Kemal. Sabah söylediğini öğle vakti yalanlayan biri de değilim. "Pervane" arıyorsan çevrene bak, partinin içine bak. En önce de kendine bak. Aynaya bakacak yüzün varsa tabii. Atatürk'e "kefere" diyeni kendi elinle yerleştirdiğin yer nasıl bir kişiliğe de sahip olduğunu gösteriyor.

ATATÜRK YERİNE ÖCALAN POSTERLERİ ASIYORSUN
Hem Atatürkçülük satıyorsun hem de Atatürk'e geçmişte ağza alınmayacak sözleri edenleri baştacı ediyorsun. Atatürk yerine Öcalan posterleri asanları koruyup kolluyorsun. Sen ne biçim insansın ya! Bir yanda teröristlerden "arkadaş" diye söz ediyorsun, bir yanda Fetöcülerle, öbür yandan Demirel eskileriyle iş tutuyorsun. En kötüsü ne biliyor musun? Kendi celladına aşıksın. Senin atalarını ve akrabalarını nahak yere hunharca katleden biz zihniyetin temsilciliğini yapıyorsun. O koltukta oturmaktan utanç duyacak bir erdeme keşke sahip olabilseydin! Ne gezer! Şimdi geliyorum o aktardığın lafıma. Öcalan silahlı mücadeleyi bitirin, sadece siyaset yolunu tercih edin dediği için bu çağrının toplumsal barışa katkı sağlayıcı nitelikte olduğunu söyledim.

HERKES 'PERVANE' KİM BİLİYOR
Benim övdüğüm ne Öcalan'dır ne de PKK terör örgütü... Öcalan'a da PKK terör örgütüne de ölümüne karşı çıkan biri olan beni başka türlü gösterme çabanı, siyasi zavallılığına veriyorum. Önce mert ol, mert. Ne demişsem olduğu gibi aktar. Orasından burasından keserek değil Kasetçi Kemal. Bir kaset sonrası kendi genel başkanına neler ettiğini hepimiz gördük. Daha önce aynı genel başkanın çevresinde nasıl "pervane " gibi dolandığını da herkes biliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Metiner'den Kılıçdaroğlu'na şok sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN