Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'nin gayesi Erdoğan’ı indirmek

Anayasa Uzlaşma Komisyonunun AK Parti'nin "başkanlık" önerisine karşı çıkan CHP'nin masadan kalkmasıyla dağılması, A Haber'deki Söz Teması programında ele alındı. "CHP'nin ne Anayasayı değiştirmek ne de Türkiye'nin sorunlarını çözmek gibi bir derdi var" diyen Star Gazetesi yazarı Cem Küçük, "onların bütün gayesi yapabiliyorlarsa Erdoğan'ı indirmek ve AK Parti'yi zayıflatmak" ifadesini kullandı…

Giriş Tarihi: 17.2.2016 01:35
CHP'nin gayesi Erdoğan’ı indirmek
CHP'NİN MASADAN KALKMASI NORMAL

CHP'nin Anayasa komisyonu masasından kalkmasını ben normal buluyorum. CHP ile yürütülecek Anayasa komisyonunun sonuç vermeyeceğini ve CHP'nin mutlaka bir yerde cıvıtacağını hep beraber göreceğiz demiştim, bana şaşırtıcı gelmedi.

CHP İLE BİR SORUNU ÇÖZEMEZSİNİZ

CHP ile herhangi bir konuda, diyelim ki; bir sepete 100 tane elma koyup burada 100 tane var deseniz, size 90 tane var der bu CHP yönetimi. Bunlarla anlaşmanız, Türkiye'nin herhangi bir sorununu çözmeniz, Türkiye'nin herhangi bir içeride veya dışarıdaki problemine cevap bulmanız mümkün değil. Bugünkü CHP'nin yapısal olarak da milli olup olmamakla ilgili ve Türkiye'nin kritik meselelerine yaklaşma konusunda da yüzde 100 problemli bir parti.

CHP'nin gayesi Erdoğan'ı indirmek

CHP YÜZDE 24 OYUNA GÜVENİYOR

Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'si yüzde 24-25 bir oyu var, bu oyu her halükarda alacağını biliyor. Bu ülkede savaş şartları da olsa PKK, FETÖ bu tür tehditler de olsa bunu alacağını biliyor. O yüzden de bu masayı devirip kalktılar çünkü ne Anayasayı değiştirmek gibi bir niyetleri var, ne Türkiye'nin kendi sorunlarını çözmek gibi bir dertleri var..

CHP'NİN GAYESİ ERDOĞAN'I İNDİRMEK

Onların bütün gayesi yapabiliyorlarsa Erdoğan'ı indirmek, yapabiliyorlarsa AK Parti'yi zayıflatmak, yapabiliyorlarsa bu tür Türkiye'yi zayıflatacak her hamlenin yanında olmaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'nin gayesi Erdoğan’ı indirmek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN