Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'de sürpriz gelişme: Bahçeli'nin ı sından

'deki muhaliflerin tüzük değişikliği gündemli olağanüstü ın toplanması için açtıkları da sürpriz bir gelişme yaşandı. Dava dosyasında MHP Genel Merkezi'nin ve aynı zamanda Genel Başkanı 'nin ı olan Hamit Kocabey dosyadan .

Giriş Tarihi: 20.2.2016 14:26 Güncelleme Tarihi: 20.2.2016 14:59
MHP'de sürpriz gelişme: Bahçeli'nin avukatı Kurultay davasından çekildi

1 Kasım seçimlerinin ardından içerisinde başlayan tartışmaları yargıya taşındı.16 MHP İl Başkanı adına, Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesine başvurularak, kongrenin toplanması ve öncesindeki işlemler için MHP Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, MHP Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır, MHP Bursa üst kurul delegesi Mehmet Bilgiç'in çağrı heyeti olarak görevlendirilmesi talebiyle açılmıştı.

SÜRPRİZ GELİŞME

MHP Genel Merkezi ve Genel Başkan 'nin ı Hamit Kocabey, sürpriz bir kararla dosyadan .Kocabey, "10 senedir, partinin ve genel başkanın avukatlığını yapıyorum. Ama bu dosyada benim iznim olmadan, Parti Genel Sekreteri'nin talimatı ile avukat Yücel Bulut vekaletname sunmuştur. Bulut aynı zamanda partinin Merkez Disiplin Kurulu üyesidir. Bu davranışın etik olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle dosyadan çekildim. Ancak bu çekilme muhalif hareketle birlikte davrandığımız anlaşılmasın" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'de sürpriz gelişme: Bahçeli'nin avukatı Kurultay davasından çekildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN