' görevi bırakmalı'

Muhafazakar Yükseliş Partisi () Lideri Ahmet Reyiz , Milliyetçi Hareket Partisi () Genel Başkanı Devlet 'ye görevi bırakma çağrısında bulundu.

Giriş Tarihi: 23.2.2016 23:51
'Bahçeli görevi bırakmalı'
Yaptığı yazılı açıklamayla 'deki gelişmeleri değerlendiren Ahmet Reyiz , "'nin söylediği ve konuştuğu hiçbir cümlenin ne MHP tabanı, ne ülkücü irade, ne de büyük Türk milleti açısından bir karşılığı yoktur. MHP eli ile milliyetçi ülkücü irade üzerinde işgal kuran ve düne kadar AK Parti ile koalisyon kurmamak için elli takla atan birinin şimdi her konuda 'AK Parti'nin yanındayız' demesi komedi ve riyakarlığın tavan yaptığı bir haldir. Önüne geleni ihraç eden Bahçeli ve ekibi siyasetçi değil Türk milleti ve milliyetçi iradesi üzerinde ki en ağır işgalcilerdir" ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli'nin partide istenmeyen adam ilan edildiğini savunan Yılmaz, "Taban ve delege Bahçeli adını dahi duymak istemiyor. Böyle bir atmosferde zoraki genel başkanlıkla orada durmaya çalışan birisi kimi ve hangi ideolojiyi temsil etmektedir. Artık bu rezalete bir son verip derhal Genel Başkanlıktan çekilip kongreyi toplamalıdır. Bahçeli siyasi lider olarak kabul görmüyor. Sürekli aynı konuda farklı söylemler geliştiren Bahçeli toplum önünde değerini de, ciddiyetini de kaybetmiştir. İktidar ortağı olma imkanı varken AK Partiye söven Bahçeli, her seçim öncesi ve sonrası farklı profil çizmeye devam etmektedir. Geleneksel olarak seçim meydanında AK Parti karşıtı olan Bahçeli, her seçim sonrası AK Partinin yaveri olmaya devam etmiştir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bahçeli görevi bırakmalı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN