Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Örgütler muradına eremeyecek'

Giriş Tarihi: 23.2.2016
'Örgütler muradına eremeyecek'
Başbakan Davutoğlu, 2016 Turizm Eylem Planı'nı açıklamasının ardından, dışarıda Türkiye'nin güvenliğine yönelik yürütülen kara propagandaya dikkat çekti. Davutoğlu şöyle konuştu:
Terörden canımız yanıyor ama terörün gündemimizi esir almasına müsaade etmiyoruz. İki ayda reformlarımızın yüzde 50'sini, vaatlerimizin yüzde 75'ini hayata geçirdik. Bu demokrasi tarihimizde ilktir. Ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenlere inat biz tespit ettiğimiz hedeflere aynı kararlılıkla yürüyoruz.
Kimse, etrafımızdaki ateş çemberi dolayısıyla içe kapanacağımızı, kendi içimizde devinim yaşayacağımızı düşünmesin ve beklemesin.
Yurt dışında her gün belli mihraklarca Türkiye'ye ve Türkiye'nin turizmine dönük açık bir kara propaganda yürütülmekte. İçeride de onların değirmenine su taşıyan çevrelerin olduğunu dehşetle izliyoruz. Türkiye'nin zarar görmesinden medet uman bölücü, yıkıcı ve paralel örgütler muratlarına eremeyecek. Ortak bir sesle "Türkiye güvenilir bir ülke, misafirleri en iyi şekilde ağırlar ve huzurlu tatil yapılabilir" sesini dünyaya vermemiz lazım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Örgütler muradına eremeyecek'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN