Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aylin Nazlıaka Meclis'te görüntülendi

Parti listesinden ismi silinen Aylin Nazlıaka, bütçe görüşmeleri için Meclis Genel Kurulu'na katıldı. Kemal Kılıçdaroğlu, partiden ihraç istemiyle Disiplin Kurulu'na gönderilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ile tokalaştığı görüldü.

Giriş Tarihi: 26.2.2016 17:52 Güncelleme Tarihi: 26.2.2016 17:55
Aylin Nazlıaka Meclis'te görüntülendi

CHP Parti Meclisi (PM) tarafından kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, bütçe görüşmeleri için TBMM Genel Kurulu'na katıldı.

İSMİ SİLİNMİŞTİ

CHP'de haftalarca tartışılanan ve sonuca bağlanamayan poster tartışmaları üzerine asılsız iddialar üzerine kesin ihraçı istenen Aylin Nazlıaka'nın ismi ve fotoğrafı, partinin internet sitesindeki listelerden çıkarılmıştı.

MAHKEMEYE GİTTİ

Partisi tarafından tedbirli olarak kesin ihraç talebiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka mahkemeye gitti. Nazlıaka, hakkındaki tedbirin kaldırılmaması kararına itiraz etti.

Dilekçede, tedbir yönünden itirazı reddeden YDK Başkanlığı'nın kararının tüm hukuki sonuçlarıyla birlikte kaldırılması, tedbirli sevk kararının yargılama sonucuna kadar tedbiren durdurulması istendi.

KEYFİ YERİNDE

Nazlıaka'nın Genel Kurul'da keyfinin yerinde olduğu gözlerden kaçmadı.

KILIÇDAROĞLU AYLİN NAZLIAKA'NIN ELİNİ SIKTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, birleşime verilen 15 dakikalık arada partililerle tokalaştı. Kılıçdaroğlu'nun kulise çıkarken bu sırada ayakta bekleyen, partiden ihraç istemiyle Disiplin Kurulu'na gönderilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ile tokalaştığı görüldü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aylin Nazlıaka Meclis'te görüntülendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN