Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli'den FETÖ'ye ve muhaliflere sert eleştiriler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'de yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. MHP lideri, açıklamasında FETÖ'yü de hedef aldı, MHP'yi ele geçirerek partileşme ve siyasi sığınak arayışında olduklarını ifade etti. Ayrıca "içimizde piyonlar da var" dedi, muhalifleri sert dille eleştirdi.

Giriş Tarihi: 1.3.2016 14:42 Güncelleme Tarihi: 1.3.2016 16:20
Bahçeli'den FETÖ'ye ve muhaliflere sert eleştiriler
Devlet Bahçeli'nin açıklamasının başlığı, "Milliyetçi Hareket Partisi'ni Hedef Alan Komplo ve Tezgahların Arkasındaki Güçler ve Değişmeyen Hedefleri" olarak yayınlandı.

Devlet Bahçeli, MHP üzerinde hesaplar yapıldığını ve oyunlar oynanmak istediğini savundu, amacın ''ülkücü hareketi sokağa çekerek MHP'yi operasyon partisi haline getirmek" olduğunu belirtti.

Devlet Bahçeli, "MHP'siz siyaset, MHP'siz Meclis" istediklerini vurguladı, 1 Kasım sonrasını işaret etti.

"CEMAAT MHP'Yİ ELE GEÇİRMEK İSTİYOR"

MHP lideri, açıklamasında FETÖ'yü de hedef aldı, MHP'yi ele geçirerek partileşme ve siyasi sığınak arayışında olduklarını ifade etti. Ayrıca "içimizde piyonlar da var" dedi, muhalifleri sert dille eleştirdi.

Bahçeli, "MHP'nin önünü açmak sloganına sarılırlar. Gerçekte açmak istedikleri şahsi ikbal ve çıkar kapısıdır" ifadeseni kullandı.

Bahçeli, bazılarının milletvekili adayı gösterilmediği için intikam hırsıyla MHP'nin "sahte kurtarıcısı" rolüne soyunduklarını söyledi.

Devlet Bahçeli, açıklamasını ''Milliyetçi Hareket'e ayar vermeye çalışmak hiç kimsenin harcı ve haddi değildir" mesajıyla sonlandırdı.

Bahçeli 'Paralel'i işaret etti

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'den FETÖ'ye ve muhaliflere sert eleştiriler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN