Yaralanan i tedavisinin ardından tekrar 'ye gitti

Şırnak'ın İlçesi'ndeki terör operasyonlarında yaralandıktan sonra Isparta'da tedavi olan i D.K., yaklaşık 3 ay süren tedavisinin ardından Cizre'ye yeniden gitmek için dilekçe verdi. Başvurusu uygun bulunan polis memuru, Cizre'ye görevlendirildi.

Giriş Tarihi: 3.3.2016 11:47 Güncelleme Tarihi: 3.3.2016 11:51
Yaralanan özel harekat polisi tedavisinin ardından tekrar Cizre'ye gitti

Isparta Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Şubesi'nde görev yaparken, geçen yıl temmuz ayında Şırnak'ın İlçesi'ndeki terör operasyonlarına gönüllü olarak katılan memuru D.K., operasyonlar sırasında geçen kasım ayında başına ve gözüne şarapnel parçası isabet etmesi sonucu yaralandı. İlk tedavisinin ardından Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edilen D.K., yaklaşık 3 aylık tedavisinin ardından taburcu oldu.

Tedavisi tamamlandıktan sonra Isparta Emniyet Müdürlüğü'ne dilekçe veren D.K., Güneydoğu'da devam eden terörle mücadele operasyonlarında görev yapan arkadaşlarını yalnız bırakmak istemediğini belirtti. Cizre'de yürütülen operasyonlara gönüllü olarak katılmak istediğini aktaran D.K., bölgeye yeniden görevlendirilmesini talep etti. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne gönderilen dilekçe uygun bulundu. Bunun üzerine D.K., yaklaşık bir hafta önce Cizre'de göreve başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaralanan özel harekat polisi tedavisinin ardından tekrar Cizre'ye gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN