tetikçisi Uslu, diliyle konuştu!

Fetullahçı Terör Örgütü mensubu 'da yine küstah ifadeler kullandı. Uslu Twitter'da, "Her şey biter yeni bir şey başlar bak bahar da geliyor" mesajıyla ile işbirliği yaparak yeni bir kirli oyunun içerisinde olduklarını itiraf etti.

Giriş Tarihi: 4.3.2016 20:42 Güncelleme Tarihi: 4.3.2016 21:08
FETÖ tetikçisi Uslu, PKK diliyle konuştu!
Terörist sevici Mirgün Cabas'ın CNN Türk'teki programına son verilmesine en çok mensupları üzüldü. FETÖ'nün firari tetikçisi 'da Mirgün Cabas'a destek olmak adına yazdığı mesajda Türkiye'yi de tehdit etti.

"BAK BAHAR DA GELİYOR"

Mirgün Cabas'ın "Her Şey'in sonuna geldik diyordum, inanmıyordunuz... cnnturk'teki her şey programı bitti. canımız sağolsun" şeklinde attığı tweete Emre Uslu yanıt verdi. Uslu, "Canın sağ olsun hocam. Her şey biter yeni bir şey başlar bak bahar da geliyor" diye yazdı.


EMRE USLU'DAN DURAN KALKAN'A SELAM

Kandil'deki ininde fare gibi saklanan terör örgütü 'nın sözde yöneticilerinden Duran Kalkan da Mart ayını işaret ederek küstahça tehditte bulunmuştu. Kalkan, "Önümüzdeki Mart süreci büyük bir direniş sürecidir. 2016 baharı Kürt'ün baharı olacaktır" demişti. Emre Uslu'nun da Duran Kalkan'ın açıklamalarına destekleyen sözleri FETÖ ve PKK'nın kirli bir oyunun içinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ tetikçisi Uslu, PKK diliyle konuştu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN