Bilici, sosyal mesaj verip şark kurnazlığı yaptı!

Giriş Tarihi: 12.3.2016 12:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2016 12:39
Bilici, sosyal mesaj verip şark kurnazlığı yaptı!

Zaman Gazetesi’nin görevden alınan Genel Yayın Yönetmeni Abdulhamit Bilici gazetenin yeni yönetimine “'Tazminat hakkım olan bu parayı baskıcı rejim yüzünden mağdur ve mazlum gazeteciler için kullanmak üzere bir fonda ilk harç olarak P24 ve Gazeteciler Sendikası ve Pak Medya İŞ'e ödeyiniz" şeklinde bir başvuru yaptığını yazdı. Yapılan araştırmada Bilici’nin tazminatının tamamını kayyum gazeteye el koymadan bir gün önce yani geçtiğimiz Cuma günü aldığı ortaya çıktı.

Yıllarca kurduğu kumpaslarla binlerce insanı mağdur eden FETÖ medyası yöneticileri, giderayak yalanlarla okurunu kandırmaya devam ediyor.

TAZMİNATINI ALDIĞI HALDE ALACAKLARINI BAĞIŞLADIĞINI AÇIKLAYARAK DALGA GEÇTİ!

Zaman Gazetesi'nin görevden alınan Genel Yayın Yönetmeni Abdulhamit Bilici gazetenin yeni yönetimine "'Tazminat hakkım olan bu parayı baskıcı rejim yüzünden mağdur ve mazlum gazeteciler için kullanmak üzere bir fonda ilk harç olarak P24 ve Gazeteciler Sendikası ve Pak Medya iŞ'e ödeyiniz" şeklinde bir başvuru yaptığını yazdı. Yapılan araştırmada Bilici'nin tazminatının tamamını kayyum gazeteye el koymadan bir gün önce yani geçtiğimiz Cuma günü aldığı ortaya çıktı.


YÖNETİCİLER TAZMİNATINI ALARAK GİTTİ

Fetullah Gülen'in sosyal medyadaki tetikçisi Fuat Avni'nin Zaman operasyonunu duyurması ile birlikte Zaman Gazetesi'nin üst düzey yöneticileri ve imamların tazminatlarını ve maaşlarını alarak gazeteden ayrıldığı ortaya çıktı. Önem verilen gazeteciler diğer FETÖ medyasına kaydırılırken gözden çıkarılan 650 kişi tazminatsız olarak Zaman'da bırakıldı. Tazminatını alamayan personelin tazminatını son kuruşuna kadar alarak giden gazete yöneticilerine ateş püskürdüğü öğrenildi.

Kaynak: sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilici, sosyal mesaj verip şark kurnazlığı yaptı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN