Aile İşi’nde Değişiklik

Giriş Tarihi: 15.3.2016 18:33 Güncelleme Tarihi: 15.3.2016 19:15
Aile İşi’nde Değişiklik
Çarşamba akşamları atv'de yayınlanan Aile İşi'nde Füsun Demirel'in olduğu sahneler yeniden çekildi. Yarın akşam yayına yetiştiriliyor.
İlerleyen haftalarda ise Füsun Demirel'in canlandırdığı Emel karakterini yeni bir oyuncu oynayacak.Başrollerini Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren, Can Bonomo gibi isimlerin paylaştığı dizinin yeni bölümü yarın akşam izleyicisiyle buluşacak.

FÜSUN DEMİREL ASLI AYDINTAŞBAŞ'IN TEYZESİ ÇIKTI

Aile İşi, birbirini doğru düzgün tanımayan, normal şartlarda birbirleriyle asla yan yana gelemeyecek olan 7 kişinin, geçmişine dair hiç bir şey hatırlamayan ve konuşamayan küçük bir kız için sahte bir aile kurmasını konu alıyor.

PROVOKATÖR DEMİREL'E BÜYÜK ŞOK

5.BÖLÜM ÖZETİ

Hakan'dan şüphelenen Arif, Kudret ve adamlarını Hakan'ın peşine takar. Peşindekilerin yakın markajından kurtulmak, 'Aile İşi'ni açık etmemek için envai çeşit yöntem deneyen Hakan, kendini gülünç durumların içinde bulur. Emel'e olan hislerinden ötürü zaman zaman komik kıskançlık nöbetlerine tutulan Mülayim, evi birbirine katar. Kudret'in adamlarına şaşırtma vermek için Müjde'nin evinde kalan Hakan ise, ölümüne sürtüşse de Müjde'ye karşı bambaşka duygular hissetmeye başlar...

90'LARDA SOLUKSUZ İZLEDİĞİMİZ 30 EFSANE DİZİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aile İşi’nde Değişiklik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN