Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aydın: Çanakkale eşsiz bir şeref tablosu

Giriş Tarihi: 18.3.2016
Aydın: Çanakkale eşsiz bir şeref tablosu

Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarından İstanbul Aydın Üniversitesi'nin Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Mustafa Aydın büyük zaferin 101. yılında yayımladığı mesajında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
"Çanakkale Zaferi'nin 101. yılını şeref, gurur ve milletimize, onun bağrından çıkan kahraman ordumuza minnet duyguları ile idrak ediyoruz" diyen Aydın "Bu zafer, milletin ve onun ordusunun, ağır imkânsızlıklar karşısında, bağımsızlığı, onuru ve vatanı uğruna, canı dahil, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadığını gözler önüne seren eşsiz bir şeref tablosudur.
Çanakkale Zaferi'ni bu millete kazandıran birlik, kardeşlik, dayanışma, Kurtuluş Savaşı'mızın da ilham kaynağı olmuştur" dedi.

Aynı ruhla teröre karşıyız
"Çanakkale Zaferi'nin bize kazandırdığı ruh, iman, irade ve bilinç, şüphesiz aziz vatanımızı, günümüzde ve gelecekte doğacak tehlikelerden de koruyacaktır" diyen Aydın "Bugün terör belasını güvenlik güçlerimiz aynı iman, inanç ve ruhla yok ediyor, edecektir. Bu duyguyla Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Çanakkale şehitlerimizle birlikte, diğer şehitlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, bugün vatanın birliği için, canını hiçe sayan güvenlik güçlerimizi en kalbi duygularımızla selamlıyoruz" diye konuştu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın: Çanakkale eşsiz bir şeref tablosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN