O provokatöre soruşturma

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, kendisini hasta yakını olarak tanıtarak PKK’ya yakınlığı ile bilinen Hayat TV’de  dini değerlere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden provokatör hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi. Savcılık provokatörün kimliğini tespit etmeye çalışıyor.

Giriş Tarihi: 18.3.2016 15:53 Güncelleme Tarihi: 18.3.2016 16:25
O provokatöre soruşturma

Ankara'da 37 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği PKK saldırısını unutturmak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef gösteren terör örgütüne yakınlığı ile bilinen Hayat TV, canlı yayında bir skandala imza atmıştı.

TERÖR ÖRGÜTÜNE DEĞİL ERDOĞAN'A HAKARET ETMİŞTİ

Kendisini hasta yakını olarak tanıtan bir provokatör, dini değerlere ve AK Parti iktidarına ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretler yağdırmıştı. Saldırıyı gerçekleştiren PKK terör örgütüne söz söylemekten özenle kaçınan provakatör, önce dini değerlere saldırmış sonra da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ederek bilinçli bir şekilde KCK üyesi Cemil Bayık'ın başını çektiği Erdoğan karşıtı koronun algı operasyonunun tetikçiliğini yapmıştı.

DİNİ DEĞERLERE VE DEVLET KURUMLARINA HAKARET

Önce FETÖ medyası tarafından sosyal medyada yaygınlaştırılan bu görüntü daha sonra CHP ve PKK'lı sosyal medya trolleri tarafından günlerce malzeme olarak kullanılmıştı. Kimliği açıklanmayan bu kişinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve dini değerlere yaptığı saldırılar Savcılığı harekete geçirdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı devlet kurum ve organlarını aşağılama, dini ve kutsal değerlere hakaret suçlamasıyla soruşturma başlatıldı. Bu kişinin kimliğinin tespit edilmeye çalışıldığı öğrenildi.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O provokatöre soruşturma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN