Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güvenlik güçlerine 22 ton elma

Giriş Tarihi: 24.3.2016 13:10
Güvenlik güçlerine 22 ton elma

Isparta Emniyet Müdürlüğünce başlatılan kampanya kapsamında, terörle mücadele eden güvenlik güçlerine 22 ton elma gönderildi.

Isparta Emniyet Müdürlüğü, Güneydoğu'da terörle mücadele eden güvenlik güçlerini morallerini yüksek tutmak ve onlara yalnız olmadıklarını göstermek amacıyla çalışma başlattı.

Daha önce kentte görevli emniyet mensuplarının ailelerince hazırlanan 2,5 ton gıda paketlerini bölgeye ulaştıran Emniyet Müdürlüğünce, Türkiye elma üretiminin yüzde 25'ini tek başına karşılayan Isparta'dan bölgeye elma gönderilmesi yönünde girişimlere başlandı.

Isparta Emniyet Müdürü Halil Altan'ın girişimleriyle çoğunluğu Gelendost ilçesinde olan elma üreticilerinden ve firmalardan yaklaşık 22 ton elma toplandı.

Toplanan elmalar, tırlara yüklendikten sonra bölgede terörle mücadele eden güvenlik güçlerine gönderildi.

Başlatılan kapmaya destek veren Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Güneydoğu'da Türkiye'yi terörden temizlemek için mücadele eden güvenlik güçlerinin moral ve motivasyonunu güçlü tutmak istediklerini söyledi.

Her zaman güvenlik güçlerinin yanında olduklarını dile getiren Sezgin, "Biz, halk olarak her zaman elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Güvenlik güçlerimiz bizler için can verirken içimizdeki acıları hafifletebilmek ve onlara bir nebze moral verebilmek için yardımlarını esirgemeyen duyarlı halkımıza teşekkür ederim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güvenlik güçlerine 22 ton elma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN