Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Devlet Bahçeli'den Avrupa'ya tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında Avrupa'ya terör konusunda yüklendi.

Giriş Tarihi: 29.3.2016 13:09 Güncelleme Tarihi: 29.3.2016 13:14
Devlet Bahçeli'den Avrupa'ya tepki

Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satırbaşları:

Kardeş ülke pakistan'ın Lahor şehrinde 70'e yakın insan hayatını kaybetmiştir. Pakistan'ı konuşan var mıdır? Bu insanlık vicdanı nerededir? Terörizme karşı müşterek bir irade gösterilemeyecekse ne zaman gösterilecektir? Belçika Başbakanı 'Korktuğumuz başımıza geldi' demektedir. Bunların mantığına göre ölen Müslümansa kaygılanmak anlamsızdır. Hele ki ölen Türk ise sızlanmak zaman kaybıdır. Terör sahibini vurduğu zaman Batı ayağa kalkmaktadır.

Hiçbir gerekçe sivil ve masum insanların öldürülmesini haklı kılamayacaktır. Terör bir siyasi faaliyet değildir, rezil bir yöntemdir. Terörist ise insanlık düşmanı canilerin kollektif adıdır. Terörü uluslararası siyasetin bir aracı olarak görmek cinayetleri yaygınlaştırmak amacını taşımaktadır. Teröre karşı uluslararası pratik eylem zemini oluşturmaya ihtiyaç vardır. En kısa zamanda BM öncülüğünde bir uluslararası terörizmle mücadele konferansı toplanmalıdır. Terörü destekleyen ülkelere karşı uluslararası toplum yaptırımlar uygulamalıdır.

Sözde PKK çadırını ülkesine barındıran Avrupa ülkesine terör dönüp dolaşıp sıçramıştır.

Terör Türkiye'yi can evinden vurmaktadır.

Dağda şehirde dehşet saçan teröristler üniversitelerimizi de karıştırmak istemektedir. Hacettepe'de alarm zilleri çalmaktadır. Hala karşıt görüşlü öğrencilerin çatışmalarından bahsediliyor. Bu nasıl bir hezeyan. Bu nasıl bir akıl tutulması ve zırvadır.

Tekrar söylüyorum, üniversitelerde bir yanda okuma gayesindeki gençlik varken, diğer yanda PKK'nın uzantıları var. Çağrım hükümetedir, çağrım YÖK'edir rektörleredir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devlet Bahçeli'den Avrupa'ya tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN