Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Faziletliler Kulübü’nden TBMM Başkanı Kahraman’a ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, Faziletliler Kulübü’nü kabul etti. Kahraman’ın İstanbul Dolmabahçe’deki çalışma ofisinde gerçekleşen kabulde Faziletliler Kulübü Başkanı Levent Özkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kara, Abdulhakim Tacettin, İsmail Hakkı Ekşi, Emrah Gür, Hamza Baltacı, Hasan İstikbal yer aldı.

Giriş Tarihi: 30.3.2016 11:42 Güncelleme Tarihi: 30.3.2016 12:05
Faziletliler Kulübü’nden TBMM Başkanı Kahraman’a ziyaret

TBMM Başkanı Kahraman'a "hayırlı olsun" dileklerini ileten kulüp üyeleri ayrıca Türkiye'nin eğitim sistemi ve sivil toplum kuruluşlarının yapısı ile ilgili olarak da görüşlerini belirtti. TBMM Başkanı İsmail Kahraman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek "Eğitim sistemi, Türkiye'nin geleceğini oluşturacak yeni neslin oluşmasında önemli rol oynuyor. Yeni nesli eğitecek yöneticiler, sosyal hayatta da etkin görevler alarak hayatın her alanında eğitimi devam ettirmeli, gençlerin sosyal hayata katılımında etkin rol oynamalı" dedi. Kahraman, sivil toplum kuruluşlarının sayılarının arttırılması ve çalışmalarında süreklilik arz edilmesinin öneminden de bahsetti.

Kahraman, Faziletliler Kulübü gibi sivil toplum kuruluşlarının toplum için yol gösterici olduğunu belirterek kulübün çalışmalarında başarılar diledi.

Faziletliler Kulübü, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a günün anısına üzerinde "Ni'mel Vekil" yazılı el yapımı "teber" hediye etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Faziletliler Kulübü’nden TBMM Başkanı Kahraman’a ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN