Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli: devletinin yanındadır

Genel Başkanı Bahçeli, "Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede devletinin ve güvenlik güçlerinin hem yanında, hem destekçisi, hem de duacısıdır." dedi.

Giriş Tarihi: 3.4.2016 13:23 Güncelleme Tarihi: 3.4.2016 14:22
Bahçeli: MHP devletinin yanındadır

Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı açıklamada, "Türk milleti terörizmi maşa olarak kullanan, üzerinde hesap yapan kötü niyet ve karanlık hedef sahibi sahibi ülkeleri görmekte ve bilmektedir. Fakat hiçbir güç aziz milletimize boyun eğdiremeyecek, pes ettiğine şahit olamayacaktır. Bedeli ne olursa olsun, etki ve nüfuz ajanları; kin ve nefret gergefinde Türk düşmanlığı işleyen yabancı mihraklar amaçlarına ulaşamayacaklardır. Türk milleti bir ve beraberdir" ifadelerini kullandı.

"MHP TERÖRLE MÜCADELEDE DEVLETİNİN YANINDADIR"

"Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede devletinin ve güvenlik güçlerinin hem yanında, hem destekçisi, hem de duacısıdır" diyen Bahçeli, "Bayatlamış oyunlarla, küflenmiş projelerle 'nin bölüneceğini, içine kapanıp kardeş kavgasına düşeceğini düşünen sefiller, sefirler ve şekavet yuvaları hüsran duvarına başlarını çok yakında çarpacaklardır." şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli: MHP devletinin yanındadır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN