Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki!

Giriş Tarihi: 5.4.2016 18:20 Güncelleme Tarihi: 5.4.2016 18:43
Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili kullandığı ifadelere ilişkin, "Kılıçdaroğlu bugün seviyesizliğinin bir örneğini daha göstermiştir. Kendisi bu üslupsuzluğu ile Türk siyasetinde utançla hatırlanacaktır" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün grup toplantısında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na hareket etmesine ilişkin sosyal paylaşım sitesi Twitter adresinden açıklamalarda bulundu.

Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nun bugün seviyesizliğinin bir örneğini daha gösterdiğini belirterek, "Kendisi bu üslupsuzluğu ile Türk siyasetinde utançla hatırlanacaktır. Geride hakaretleri dışında hiçbir şey bırakmamış olacak bu siyasinin varlığını gelecek nesiller hatırlamak dahi istemeyecektir. Kaldı ki seviyesizlik, hakaret ve operasyonla genel başkan olmanın dışında hatırlanacak hiçbir şey de yapmamıştır. Bu terbiyesizliğe her şeyden önce CHP'li kadınların tepki göstermesini bekliyor ve sözlerini aynen kendisine iade ediyorum" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN