Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP ve PKK'nın ihanet ittifakı!

Kandil'deki terörist Cemil Bayık Rus basınına konuştu. Bayık, ilk hedeflerinin AK Parti'yi düşürmek olduğunu söyledi. CHP sözcüsü Selin Sayek Böke'nin de skandal açıklamalarının ardından ihanet ittifakı gözler önüne serildi.

Giriş Tarihi: 5.4.2016 01:55 Güncelleme Tarihi: 5.4.2016 05:45
CHP ve PKK'nın ihanet ittifakı!

, Türkiye ile yaşanan uçak krizinin ardından terör örgütü PKK'yı açıktan açığa destekliyor.

RUS DERGİSİNE RÖPORTAJ VERDİ

Son olarak Cemil Bayık, Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Sorumlu Yazı işleri Müdürü olarak künyede ismi bulunan Military Diplomat dergisine açıklamalarda bulundu.

"RUSYA'NIN İŞİNİ PKK KOLAYLAŞTIRDI"

İşte terörist lideri Cemil Bayık'ın, Rus dergisine anlattığı 'hedefleri':

Rusya'nın Suriye'ye müdahalesi tabii ki, siyasi dengelerde önemli değişiklikler ortaya çıkarmıştır. Ama şu gerçeği görmek gerekiyor ki, Rojava Devrimci Güçlerinin DAİŞ'in iradesini kırması, DAİŞ'in ilerleyişini durdurması, DAİŞ'i artık Suriye'de ciddi sorun çıkaracak güç olmaktan çıkarması Rusya'nın Suriye'ye gelişini kolaylaştıran etkenlerdendir.

"İLK HEDEFİMİZ AKP'Yİ DÜŞÜRMEK"

Bizim Türkiye ve Kuzey Kürdistan'daki hedeflerimiz konusunda da şunları söyleyebiliriz. Türkiye'de gelinen aşamada ilk hedef iktidarını düşürmektir. Gerçekten AKP iktidarı Türkiye açısından içeride ve dışarıda çok tehlikeli hale gelmiştir. Bu yönüyle AKP iktidarının düşürülmesini önemli görüyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP ve PKK'nın ihanet ittifakı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN