'Müzakere de yok de...'

Giriş Tarihi: 5.4.2016
'Müzakere de yok görüşme de...'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü güdümündeki çevrelerin dillendirdiği “müzakere” ve “” sözlerine sert tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Türk Kızılayı Olağan Genel Kurulu'na katıldı. Erdoğan, konuşmasında terör örgütü güdümündeki çevrelerin dillendirdiği "müzakere" ve "" sözlerine sert tepki gösterdi:

Terörle mücadeleye ülkemize ve milletimize yönelmiş son silahlar susturuluncaya kadar, son terörist imha edilene, son tehdit ortadan kaldırılıncaya kadar buna devam edeceğiz. Bu konuda en küçük bir müsamahamız ve geri adımımız yoktur. Terör örgütü ve onun güdümünde hareket edenler, zaman müzakere, görüşme, çözüm gibi laflar ediyorlar. Ortada müzakere edilecek, görüşülecek bir konu yoktur. 'nin önünde artık üçüncü bir yol kalmamıştır. Çünkü biz diğer yolları geçmişte denedik. Çünkü biz 'milli birlik' dedik, 'çözüm süreci' dedik olmadı daha neyi deneyeceğiz. İşte Avrupa'da bize dost diye görünmeye çalışanlar uluslararası toplantının olduğu yerde teröristlerin resimlerini kurdurdukları çadırda sergiliyorlar. Ondan sonra da dostuz. Nasıl dostuz ya. Eğer dostsak terör örgütü olarak ilan ettiğin bir örgütün paçavrasına nasıl müsaade edersin?

DİMDİK AYAKTAYIM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Müzakere de yok görüşme de...'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN