'tan Haftası mesajı

Valisi Mahmut , Haftası nedeniyle mesaj yayımlayarak Türk Teşkilatının 171. yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Giriş Tarihi: 8.4.2016 11:28

Valisi Mahmut , kuruluşundan günümüze kadar, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini korumayı, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü yasalardan, desteğini de halktan aldığını söyledi.

Vali Demirtaş, ?Türk Teşkilatımız, 171 yıllık bilgi ve deneyimiyle, özellikle son dönemlerde terörle mücadele, devletimizin bütünlüğüne yönelen her türlü tehdit ve tehlikelere karşı kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde büyük başarılara imza atarak, bağrından çıktığı aziz milletimizin gönlünde taht kurmanın da haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Şerefli mazisinden ve milletimizden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumlulukları her koşulda en iyi şekilde yerine getiren emniyet teşkilatımız, asırları aşan tecrübesi ve halkımızın da desteği ile bundan önce olduğu gibi bundan sonrada huzur ve güven içinde yaşamamızın en büyük teminatlarından biri olacaktır.

Bu düşüncelerle, Türk Teşkilatının kuruluşunun 171. yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan kahraman polislerimizi ve tüm güvenlik güçlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren polislerimize de aileleriyle birlikte , mutluluk ve başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum? diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirtaş'tan Polis Haftası mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN