Güvenlik güçlerine anlamlı destek: Haber bültenini...

Giriş Tarihi: 8.4.2016 23:35 Güncelleme Tarihi: 8.4.2016 23:43
Güvenlik güçlerine anlamlı destek: Haber bültenini...

'ta yayın yapan 4 Eylül Tv'nin haber spikeri Kuzey Sait haber bültenini özel harekat i üniformasıyla sundu

'ta Türk Teşkilatı'nın kuruluşunun 171' yıl dönümü nedeniyle 4 Eylül Tv'nin haber spikeri Kuzey Sait Karabacak, terörle mücadele eden asker ve polislere destek verdi.

ÖZEL HAREKAT ÜNİFORMASIYLA HABER SUNDU

Kentte uydu üzerinde yayın yapan 4 Eylül Tv'nin ana haber spikeri Kuzey Sait Karabacak, Türk Polis Teşkilatı'nın 171'inci yıl dönümü nedeniyle terörle mücadele de görev yapan asker ve polislere destek olmak amacıyla ana haber bültenini özel harekat polislerinin giydiği üniformayı giyerek sundu. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171'inci yıl dönümü nedeniyle ana haber bültenine özel harekat polisi üniformasıyla çıktığını belirten Karabacak ana haber bülteninin başlangıcında yaptığı konuşmada, "Emniyet teşkilatının en mutlu olması gereken şu günlerde yine mesai arkadaşlarını kaybeden polis ve askerlerimize ve bizlere acı haberler arka arkaya gelmeye ne yazık ki devam ediyor.

''GECE GÜNDÜZ DEMEDEN MÜCADELE EDİYORSUNUZ''

Kuruluşunun 171'inci yıl dönümünde vatandaşların yani bizlerin, sizlerin huzur uyuyabilmesi için maalesef ki birilerinin ayakta durması ve mücadele etmesi gerekiyor. İşte bu zor günlerde siz polislerimiz ve askerlerimiz Güneydoğu'da ve Doğu'da, Nusaybin'de, Cizre'de, Yüksekova'da vatan hainleriyle mücadele etmeye ülkenin bayrağını indirmek isteyenlerin ellerini kırmak ezanı susturmak isteyenlerin dillerin koparmak, halkımıza zarar vermek isteyenlerin nefeslerini kesmek için gece, gündüz demeden mücadele etmeye devam ediyorsunuz.

VATAN İÇİN, MİLLET İÇİN, BAYRAK İÇİN...

Sizler yanınızdaki kader arkadaşlarınızla sizler mesai arkadaşlarınızla, sizler meslektaşlarınızla birlikte bu ülkenin refahı ve güveni için hendekleri kapatmaya, barikatları kaldırmaya, tuzaklanan patlayıcıları imha etmeye çalışırken, bizler burada bugün yine hangi ilçeden şehit haberi gelecek diye beklerken duyduğumuz tedirginlik, üzüntüyü yaşamakta cidden zorlanırken sizler silah sesler ve nereden geldiği belli olmayan kurşunlarla mücadele etmeyi bir zorluk değil vatan için, millet için, bayrak için, ezan için, din için verilen mücadele olarak görüyor ve neticesinde şehit olmanın mukaddes hazzıyla mücadele ediyorsunuz. İşte bugün biz sizlere destek olabilmek seslerimizi size duyurabilmek sizlerin yanında olduğumuzu gösterebilmek ve sizlerin orada yaşadıklarınızı bildiğimizi ve bu vatan için Çanakkale'de verilen mücadelenin aynısını orada verdiğinizi izleyenlerimize anlatmak için bugüne kadar şehit olan tüm polis ve askerlerimiz adına Sivas'ta özel harekat polisimizin kıyafetlerini giyerek yayına çıkma ihtiyacı hissettik. Oralarda özel harekatçılarımızın verdiği mücadelenin unutulmayacağı ve tarihin bu yaşananlar bir bir yazacağını hatırlatmak istiyoruz. Hepinizin isimleri bir bir kalbimizde ve tarih kitaplarında yazılı olacak" dedi.

İlk iki haberi sunduktan sonra Sivas İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan'ı ana haber bültenine konuk alan Karabacak, Çalışkan'a Türk bayrağı ve çiçek takdim etti. Emniyet Müdürü Çalışkan, polisliğin onurlu bir meslek olduğunu belirterek özel harekat polisi üniformasının kendisini şaşırttığını ve sürpriz olduğunu söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güvenlik güçlerine anlamlı destek: Haber bültenini...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN