Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehidin ANLAMLI Paylaşımı : Ey Türk halkı!

“Allah rızası için bırakın artık şu iktidarı eleştirmeyi, bırakın siyaset oyunlarını. Şu durumda birlik olmak, dik durmak gerek!”

Giriş Tarihi: 15.4.2016
Şehidin ANLAMLI Paylaşımı : Ey Türk halkı!
Mardin Nusaybin'deki operasyonlarda 8 Nisan'da ağır yaralanan ve geçtiğimiz salı tedavi gördüğü GATA'da şehit düşen Uzman Onbaşı Mustafa 'ın sosyal paylaşım sitesinde yazdığı cümleler duygulandırdı. Terörle mücadeleye karşı 'deki kimi çevrelerin tutumunu eleştiren Karaman'ın, "Biliyorum, belki şu yazdığımı kimse sonuna kadar bile okumaz, çünkü duygusuz ve kör oldunuz" sözleriyle başlayan yazısında şu ifadeler yer aldı:

BIRAKIN SİYASET OYUNLARINI
"Ey Türk halkı, biraz olsun kendinize gelin. Allah rızası için bırakın artık şu iktidarı eleştirmeyi, bırakın artık siyaset oyunlarını. Şu durumda birlik olmak gerek, dik durmak gerek. Bazen 'biz ne için, kimler için buradayız?' diyorum. 3 aydan fazla oldu dış görevim. Bu vatan evlatları sizler için burada canlarını veriyor. Siz ne yaptınız? 'Yok siyaset böyle, yok iktidar, yok muhalefet şunları, bunları yapmış, bunlar orada bir siyaset için ölüyorlar'. Susun artık. Böyle muhabbetlere girmeyin.

SİZ NE YAPTINIZ!
Elin haini, soysuzu ölüyor, 'yi bırak, yurt dışında bile taziye çadırı kuruyor. Siz ne yaptınız ha? Doğru ya siyasetten bizlere sıra gelmiyor. Öyle ya bizler de burada bu haldeyken o bizi umursamayanlar, hiçbirinize hakkımızı helal etmiyoruz. Evet, söylediklerim belki zorunuza gitti ama bizim de zorumuza giden şeyler var. Duygusuz kişilere lafım. Bu olaylar başladı başlayalı 5 kardeşimi kaybettik, 30'a yakın yaralı verdik. Bu sadece bizim birliğimiz. Turkiye'de 250'in üzerinde şehit verdik operasyonlar başladı başlayalı, 500'den fazla yaralı var ama kimin umurunda bunlar."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehidin ANLAMLI Paylaşımı : Ey Türk halkı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN