Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1 Mayıs Bakırköy'de kutlanacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu 1 Mayıs Emek Bayramı'nın Bakırköy Meydanı'nda kutlanacağını açıkladı.

Giriş Tarihi: 26.4.2016 12:01 Güncelleme Tarihi: 26.4.2016 13:39
1 Mayıs Bakırköy'de kutlanacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "1 Mayıs kutlamaları konusunda sendikalarla anlaştık. Taksim'e bir heyet gidecek. Miting ise Bakırköy pazar yerinde yapılacak" dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, 1 Mayıs kutlamalarıyla ilgili uzlaşmanın sağlandığını, kutlamaların Bakırköy Pazar Yeri'nde yapılacağını açıkladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) basın mensuplarının 1 Mayıs kutlamalarıyla ilgili sorularını cevapladı. Soylu, "1 Mayıs kutlamalarında uzlaşıldı. Kutlamalar Bakırköy Pazar Yeri'nde yapılacak." dedi.

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü, Bakırköy Halk Pazarı'nda kutlama kararı aldı.

DİSK Genel Merkezi'nde, 1 Mayıs kutlamalarına ilişkin basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıda yapılan açıklamada, İstanbul Valiliğince kutlamaların Taksim'de yapılması talebinin reddedildiği hatırlatıldı.

Açıklamada, "İşçilerin, emekçilerin, tüm ezilenlerin taleplerini güçlü bir biçimde haykırdığımız 1 Mayıs kutlamalarını güvenli bir biçimde yapmayı öncelikli bir görev olarak benimseyen 4 emek ve meslek örgütü olarak, bu yıla mahsus olmak üzere kutlamaları İstanbul'da Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleştirmeye karar verdik." denildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1 Mayıs Bakırköy'de kutlanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN