Başbakan Davutoğlu'na 'ta hemşehrilik beraatı

Giriş Tarihi: 27.4.2016 16:09 Güncelleme Tarihi: 27.4.2016 16:10

'un törenlerine 30 Nisan Cumartesi günü katılacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu'na 'Fahri Hemşehrilik' beratı verilecek.

halkını törenlerine davet eden Belediye Başkanı Feyat , Başbakan Davutoğlu'nun kurtuluş törenlerinde bulunmasından dolayı mutluluk duyacaklarını bildirdi. Muş halkının her zaman olduğu gibi misafirperverliğini göstereceğine inancının tam olduğuna dikkati çeken Başkan Feyat Asya, şunları söyledi:

İNŞALLAH İLİMİZDE YAPILMASI PLANLANAN YENİ YATIRIMLARIN MÜJDESİNİ DE SAYIN BAŞBAKANIMIZDAN ALIRIZ

"Kurtuluş günümüzü, kadınıyla erkeğiyle birlik ve beraberlik için kutlamayı umut ediyorum. Başbakanımız, kurtuluş töreninde hükumetimiz tarafından ilimize yapılan yatırımların toplu açılışlarını da yapacak. İnşallah ilimizde yapılması planlanan yeni yatırımların müjdesini de Sayın Başbakanımızdan alırız. Bizler de Muş'umuza ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda önemli hizmet ve katkılarının olması, yerel kalkınmada ilimizin desteklenmesindeki gayretlerinden dolayı Belediye Meclisimizin 6 Nisan 2016 tarih ve 49 sayılı kararı ile Sayın Başbakanımıza 'Fahri Hemşehrilik Beratı' takdim edeceğiz. Bu mutlu günlerimizin birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını diler, tüm Muş halkını 30 Nisan günü yapılacak olan etkinliklere davet ediyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Davutoğlu'na Muş'ta hemşehrilik beraatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN