Vasip Şahin'den flaş "1 Mayıs" laması

Giriş Tarihi: 28.4.2016 11:54
Vasip Şahin'den flaş 1 Mayıs açıklaması

Valisi Vasip Şahin, Eminönü'ndeki İstanbul Odası'nın merkezinde basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Vali Şahin, burada basın mensuplarına 1 Mayıs kutlamalarında İstanbul'da alınacak önlemlerle ilgili lamalarda bulundu.

Şahin, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü 'da Bakırköy Pazar Yeri'nde işçi ve emekçilerimizin bir bayram tadında, bayram havasında kutlamaları için elimizden gelen hür türlü tedbir alınacaktır. Bu tedbirler en üst düzeyde uygulanacaktır. Burada hem katılımcıların hem de vatandaşlarımızın güvenliği ve huzurlu bir şekilde etkinliklerini yapabilmesi öncelikli amacımızdır. Bu noktada hem miting alanında hem miting alanına girişlerde ve güzergahlarda her türlü tedbir en üst seviyede alınacaktır. Ulaşım noktasında da toplu taşıma kurumlarımızla gerekli diyaloglar sağlanmıştır. Vatandaşlarımızın miting alanına ulaşılabilmesi için her türlü erişim için gerekli kolaylık sağlanacaktır" dedi.

Bir gazetecinin "Vapur seferleri çalışacak mı" şeklindeki sorusuna Vali Şahin, "Gerekli tedbirlerimizi yarın kamuoyuyla paylaşacağız. Hangi yolların trafiğe olduğu hangi güzergahların kullanılabileceği rahat ulaşım açısından sadece miting değil İstanbulluların ulaşımını da dikkate almak zorundayız. İstanbulluları rahatlatacak her türlü tedbir, elden geldiğince en üst seviyede alınacaktır" şeklinde yanıt verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vasip Şahin'den flaş "1 Mayıs" açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN